Ana sayfa Netflix Netflix Türkiye 7,99 TL'lik mobil planı kullanıma sundu!

Netflix Türkiye 7,99 TL’lik mobil planı kullanıma sundu!

Netflix Türkiye, mobil platformlara özel olan paketi Mobil’i bugün Türkiye’de kulanıma sundu. Sadece mobil cihazlarınızdan Netflix izliyorsanız; ayda 7,99 TL ödeyerek Netflix deneyimini yaşayabilirsiniz.

Netflix’in uzun bir süredir mobil cihazlara özel bir plan tanıtması bekleniyordu. Mobilden Netflix izlenme sayısının ciddi boyutlara ulaşmasından sonra alınan bu karar, bugün Türkiye’de uygulanmaya başlandı. Netflix Türkiye, bazı kullanıcıları üzerinde mobil planını test etmeye başladı.

Netflix Türkiye’den muhteşem plan!

Netflix’in mobil planında; HD, 4K, birden fazla ekranda ve PC’den/TV‘den izleme gibi opsiyonlar bulunmuyor. Bu plan ile Netflix’i akıllı telefon veya tabletinizden izleyebiliyorsunuz.

Netflix’e Nisan ayında gelecek dizi ve filmler!

Aylık 7,99 TL gibi inanılmaz uygun fiyatla sunulan bu paket, özellikle Netflix’i genel olarak mobil cihazlarından izleyenler için kaçırılmayacak bir fırsat. Ancak Netflix’in mobil paketi henüz tüm kullanıcıların beğenisine sunulmadı.

Hakan Muhafız 2. sezon fragmanı çıktı!

Netflix cephesinden gelen açıklamaya göre; mobil plan şimdilik belli başlı kullanıcılar üzerinde test ediliyor. Daha sonra bu planın Türkiye’deki tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Netflix Türkiye

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Asus VivoBook S14 (S432FL) ile farklı ve renkli bir dizüstü deneyimi

Asus VivoBook S14 ile dünyanızı renkli hale getirebilirsiniz. Güçlü özellikler ve şık tasarımın yanına, "renkli görsellik" unsuru da ekleniyor. Asus, VivoBook S14 ve S15 serisi...

Son Haberler