Hakan Muhafız 2. sezon fragmanı çıktı!

Hakan Muhafız 2. sezon fragmanı ile karşımıza çıktı. Netflix’in Nisan ayı içerisinde yayınlayacağı Hakan Muhafız’ın 2. sezonu da dopdolu geçecek gibi görünüyor. İşte karşınızda Hakan Muhafız 2. sezon fragmanı!

İlk Türk Netflix yapımı olan Hakan: Muhafız eleştirmenlerden tam not almayı başarmıştı. Süper kahraman film/dizilerinden aşina olduğumuz karakter biyografilerine pek önem gösterilmeden ilk sezonu tamamlayan Hakan: Muhafız’ın, 2. sezonda altı boş bırakılan yerleri tamamlaması bekleniyor.

Apple TV+ nedir? Nasıl kullanılır?

Hakan: Muhafız’ın 2. sezonunda Çağatay Ulusoy, Okan Yalabık, Ayça Ayşin Turan, Mehmet Kurtuluş, Hazar Ergüçlü gibi isimlere Engin Öztürk ve Boran Kuzum katılacak. Nisan ayı içerisinde 2. sezon ile karşımıza çıkacak olan Hakan: Muhafız için bugün yeni bir fragman yayınlandı.

Hakan Muhafız 2. sezon fragmanı!

**Spoiler** Hakan: Muhafız’ın ilk sezonunun sonunda uyanan 7 ölümsüz, 2. sezonda tüm dünyayı ele geçirmeye ve insanlığı yok etmeye hazırlanıyor. İnsanları yok ettikten sonra 7 kişi koca dünyada ne yapacağız demeden böyle basit bir kurgunun olması biraz kötü olmuş doğrusu.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin