Ana SayfaHaberNetflix 'The Witcher' için yeni bir sezon ve bir çocuk dizisi planlıyor

Netflix ‘The Witcher’ için yeni bir sezon ve bir çocuk dizisi planlıyor

Netflix, The Witcher’dan henüz tamamen vazgeçmedi. Akış devi, uyarlanmış fantezi serisini daha da genişletmek için bazı şeyler planlıyor. İşte detaylar.

İlk olarak tabi ki The Witcher’ın üçüncü sezonu yolda olacak. Ancak Netflix ayrıca ikinci bir anime filmi planlıyor. Bunlara ek olarak bir de The Witcher’ın “çocuklar ve aile” dizisi için planları yolda. Normalde The Witcher dizisinde cinsel içerik ve şiddete yönelik içerikler oldukça yoğun. Bu nedenle dizinin nasıl aile ve çocuk versiyonu yapılacak bekleyip göreceğiz. Şirket, yeni projelerin hiçbiri için çıkış tarihi vermedi. The Witcher’ın ikinci sezonu 17 Aralık’ta başlıyor.

Netflix 'The Witcher' için yeni bir sezon ve bir çocuk dizisi planlıyor

Bu tamamen beklenmedik bir hareket değil. Netflix, The Witcher’ın ilk sezonunda açıkça başarı elde etti ve görünüşe göre ikinci sezonda, aylar öncesinden gelen talep şirketin bu yöndeki çalışmalarının artmasına sebep oldu.  The Witcher genişlemesi şüphesiz en çok yapımın hayranlarını memnun edecek. Bu yeni yapımlarla The Witcher serisi daha geniş kitlelere yayılacak diyebiliriz. Yapımın ikinci sezonunun gelmesine çok az kaldı. Ancak şimdiden yeni yapımların müjdesi de verildi. Bu durum en çok yapımın hayranlarına yarayacak olsa da görünüşe göre yapımın anime versiyonu dizi kadar ilgi toplamadı. Ancak yine de kayda değer bir kitleye ulaşan yapım yeni bir animasyon projesi daha çıkaracak. Çocuk versiyonu ise en merak edilen versiyon diyebiliriz.

BioNTech klinik çalışmaları hakkında bomba iddialar ortaya atıldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting