Ana sayfa Genel NBA 2K Ligi Avrupa'da ilk eleme etkinliğini düzenliyor!

NBA 2K Ligi Avrupa’da ilk eleme etkinliğini düzenliyor!

NBA 2K Ligi Avrupa’da ilk eleme etkinliğini düzenleyecek. Peki, bu eleme etkinliği ne zaman düzenlenecek? İşte konuyla ilgili detaylar.

NBA 2K Ligi bugün, ligin Avrupa’daki ilk eleme etkinliği olan NBA 2K League European Invitational’in 13 Aralık Cuma – 14 Aralık Cumartesi günü Londra’da gerçekleşeceğini açıkladı.

İki günlük etkinlik, 2020 NBA 2K League Draft için uygun olan Avrupa’dan seçkin oyuncuları belirleyecek.

NBA 2K Ligi’ne Türkiye de katılacak!

The NBA 2K League European Invitational Avusturya, Belçika, Fransa, Almanya, İspanya, Türkiye ve İngiltere’den gelen 20 oyuncudan oluşacak ve iki gün boyunca hazırlık maçı, iki eleme turnuvası ve lig temsilcileri ve ekibi ile yapılan görüşmelere katılacaklar.

NBA 2K League,  NBA 2K League Combine, NBA 2K community Pro-Am tournaments ve NBA 2K etkinliklerindeki tarihi performanslar. aracılığıyla etkinliğin oyuncularını belirledi.

NBA 2K Ligi

NBA 2K League Direktörü Brendan Donohue; “İlk Avrupa eleme etkinliğimiz için Avrupa’daki en iyi NBA 2K oyuncularını bir araya getirmekten heyecan duyuyoruz. Asya Pasifik bölgesinden birkaç oyuncu belirleyen geçen sezon APAC Invitational’ın başarısı üzerine, en iyi uluslararası oyuncuların 2020 NBA 2K League Draft’a katılabilmesi için daha fazla fırsat sunarak oyuncu havuzumuzu daha da güçlendirmemiz önemli.” ifadelerini kullandı.

NBA 2K20 incelemesi

14 Aralık’ta yapılacak olan ikili eleme turnuvası, NBA 2K League’in Twitch ve YouTube kanallarında tekrar canlı yayınlanacak. European Invitational sonunda, lig temsilcilerinden ve takım yöneticilerinden oluşan bir komite, 2020 NBA 2K League Draft için uygun olacak birkaç oyuncu belirleyecek.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 5 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler