Müslüm filmi ne zaman vizyona girecek

müslüm

2013 yılında kalp rahatsızlığından kaybettiğimiz arabeskin usta ismi Müslüm Gürses’in hayatı film oluyor. Çekimlerine geçtiğimiz yıl başlanan Müslüm filmi kadrosu ve hikayesi ile dikkatleri üzerine çekmişti. Yapımcı ekip, sonunda Müslüm’ün vizyon tarihini de açıkladı.

Müslüm filmi yılın sonuna doğru vizyona girecek

Az önce de belirttiğimiz üzere Müslüm filmi oldukça kaliteli bir oyuncu kadrosuna sahip. Filmin yönetmen koltuğunda Hakan Kırvavaç bulunuyor. Müslüm Gürses’e son dönemin başarılı oyuncularından biri olan Timuçin Esen hayat verirken, Gürses’in hayat arkadaşı  Muhterem Nur’u ise Zerrin Tekindor canlandırıyor. Bu iki ismin yanı sıra Ayça Bingöl, Erkan Can, Turgut Tunçalp, Taner Ölmez ve Güven Kıraç’da Müslüm filminde rol alacak.

Müslüm filmi, 2017’ye damga vuran yapımlardan biri olan Ayla’yı da çeken Dijital Yapım Evi tarafından beyaz perdeye aktarılacak.

Dijital Yapım Evi kısa süre önce film için ilk tanıtım videosunu paylaşmış fakat vizyon tarihini açıklamamıştı. Geçtiğimiz gün filmin vizyon tarihi de netlik kazandı. Yapımcı stüdyo tarafından yapılan açıklamada Müslüm’ün 26 Ekim’de vizyona gireceği belirtildi.

Yani Müslüm için daha uzun bir süre beklememiz gerekecek diyebiliriz. Bu arada şu noktayı da belirtmek gerekiyor. Yakın tarihte adına film yapılan başka bir sanatçı daha bulunmuyor. Bu açıdan Müslüm filminin ayrı bir öneme sahip olduğunu da belirtmek gerekiyor. Bakalım bu yapım gişede hak ettiğini bulabilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

Hadi be oğlum zirvenin yeni sahibi oldu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir