Ana SayfaHaberMs Marvel, Disney+'ta 8 Haziran'da ortaya çıkacak

Ms Marvel, Disney+’ta 8 Haziran’da ortaya çıkacak

Bu yıl Disney+’a gelen birkaç Marvel Sinematik Evren programından biri olan Ms Marvel, 8 Haziran’da prömiyer yapacak. İşte tüm detaylar.

Disney ayrıca dizi için bir fragman da yayınladı. Hikaye Pakistanlı bir Amerikalı olan Kamala Khan’ın (Iman Vellani) etrafında toplanıyor. Kamala süper güç ve şekil değiştirme yeteneği gibi kozmik güçler kazanıyor. Kamala bir süper kahraman olmanın yanı sıra, lise, aşklar, kariyer danışmanlığı ve ebeveynler de dahil olmak üzere bir genç olarak hayatın daha sıradan yönleriyle de uğraşmak zorunda. MCU’nun ilk Müslüman süper kahramanı Ms. Marvel olacak. Daha önce çizgi romanları okuyanlar veya Marvel’s Avengers’ı oynayanlar hali hazırda bu müslüman karakteri tanıyordu. Ayrıca bu karakter 17 Şubat 2023’te vizyona girmesi planlanan The Marvels’de de görünecek.

Ms Marvel, Disney+'ta 8 Haziran'da ortaya çıkacak

Ms Marvel galalarından önce, Oscar Issac’ın oynadığı Moon Knight, 30 Mart’ta gösterime girecek. Daredevil, Jessica Jones ve Luke Cage dahil olmak üzere daha önce Netflix’e özel olan tüm MCU şovları Çarşamba günü Disney+’a gelecek. Netflix üzerinden kaldırılan programlar Disney+ platformuna geçiş yapacak. Disney’in aile dostu profiline hasar verip vermeyeceği merak edilen bazı içerikler de mevcut. Ancak şirket yayın akışım devi olarak lider konumuna oturmayı planladığı için bu showları kendi bünyesine aldı. Yayın akışı devi olarak fark yaratabilecek mi yoksa Netflix’i tahtından edemeyecek mi bekleyip göreceğiz.

DRIVE UP :Mercedes-Benz Otomotiv’e staj başvuruları başladı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting