Motorola S30 Pro performans testinde görüldü

Motorola S30 Pro

Bazı bölgelerde Motorola Edge 30 Fusion olarak satışa sunulacak olan Motorola S30 Pro, Geekbench performans testinde görüldü.

Bildiğiniz gibi Motorola’nın bugün bir etkinlik düzenleyerek yeni akıllı telefonları Razr 2022 ve Edge X30 Pro’yu resmi olarak tanıtması bekleniyordu. Ancak telefonların ilk kez görücüye çıkarılacağı bu etkinliğe saatler kala şirket sürpriz bir açıklama yayınlayarak etkinliğin iptal edildiğini duyurdu. Motorola cephesinden gelen bu açıklama şok etkisi yaratırken, Razr 2022 ve Edge X30 Pro’nun çıkışı için bekleyiş biraz daha uzamış oldu.

Biz Razr 2022 ve Edge X30 Pro’yu beklerken, farklı bir Motorola telefonu daha gün yüzüne çıktı. Geekbench performans testinden geçerken görülen bu yeni telefonun Motorola S30 Pro olacağı söyleniyor. Telefon bazı bölgelerde ise Motorola Edge 30 Fusion adıyla piyasaya sürülecek.

Motorola S30 Pro

XT2243-2 model numarasına sahip olan bu Motorola telefon daha önce de TENAA’dan sertifika alırken görülmüştü. TENAA ve Geekbench’te yer alan bilgiler sayesinde telefonun teknik özellikleri büyük ölçüde netlik kazanmış oldu.

Motorola S30 Pro, Snapdragon 888+ yonga setinden güç alacak. RAM ve depolama alanı seçeneği konusunda ise üç farklı alternatifle kullanıcılara sunulacak. RAM seçenekleri 8, 12 ve 16 GB olacak. Dahili depolama alanı seçenekleri ise 128, 256 ve 512 GB.

6.55 inçlik FHD+ OLED ekranla gelen telefonun ekran yenilenme hızı 120 Hz. Batarya tarafına geldiğimizde ise karşımıza 4270 mAh’lık bir batarya çıkıyor. Bu bataryanın şarj hızı ise 68.2 W.

Henüz Motorola tarafından resmi bir açıklama gelmemiş olsa da daha önce gelen söylentilere göre telefonun Avrupa fiyatı 680€ olacak.

Spotify Türkiye fiyatlarına zam yaptı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir