Motorola Razr 40 standart modeli ile Avrupa’ya açılacak

Motorola Razr 5G sonunda kendi Android 11 güncellemesini aldı

Katlanabilir akıllı telefon dünyasının en önemli isimlerinden biri olan Motorola, merakla beklenen yeni Razr 40 serisi üzerinde çalışmaya devam ediyor.

Motorola Razr 40 standart modeli ile Avrupa’ya açılacak. 1 Haziran’da Motorola, amiral gemisi niteliğindeki katlanabilir telefon modeli Motorola Razr 40 Ultra’yı duyuracak. Bazı raporlar, Motorola’nın Ultra modelinin yanı sıra, standart Razr 40 modelini de sunmayı planladığını belirtiyor. Ultra modeli hakkında çok sayıda duyumlar alındı ancak standart modelle ilgili pek bir bilgi yoktu. Ancak, bu ayın başlarında ortaya çıkan telefon resimleri, standart modelin Ultra varyantının biraz basitleştirilmiş bir versiyonu olacağını doğruladı. Lansman öncesinde, Geekbench ve 3C listeleri aracılığıyla bazı ayrıntılar ortaya çıkmış gibi görünüyor.

Motorola Razr 2023

Görsellerde, Geekbench ve Çin’in 3C sertifikasyon platformunda yeni bir Motorola telefonunun model numarası XT2323-3 olarak belirtildiği görülüyor. Bu cihazın, yakında çıkacak olan Motorola Razr 40 olabileceği konusunda spekülasyonlar var. Bu listelemeler, cihazın özellikleri hakkında ilk detayları sunuyor.

Motorola Razr 5G sonunda kendi Android 11 güncellemesini aldı

Motorola Razr 40 standart modeli ile Avrupa’ya açılacak

Geekbench listesine göre, Motorola Razr 40, Qualcomm’un bir yonga setiyle donatıldı. Geekbench ekranında CPU ve GPU (kaynak kodlarıyla) ile ilgili detaylar, Razr 40’ın Snapdragon 7 Gen 1 yonga seti ve 12 GB RAM ile güçlendirileceğini gösteriyor.

Cihazın Android 13 işletim sistemiyle birlikte çıkacağı belirtiliyor. Geekbench’in tek çekirdekli testinde 1019, çoklu çekirdekli testinde ise 2545 puan aldı. 3C listesinde görünen görüntü, cihazın 33W hızlı şarjı destekleyebileceğini gösteriyor.

Motorola, bir sonraki Razr'ın özelliklerini duyurdu

Aynı ayın başlarında sızan Razr 40 görüntüleri, tasarımının Ultra modeliyle benzer olacağını belirtiyor. Ancak, ikisi arasındaki fark standart modelin daha küçük bir kapak ekranına sahip olması olabilir. Sızan görseller, cihazın mor, zeytin yeşili ve krem renk seçenekleriyle sunulacağını gösteriyor. Motorola Razr 40 standart modeli ile Avrupa’ya açılacak.

Xiaomi 13 Ultra modelinin Avrupa raflarıyla kavuşmasına oldukça kısa bir süre kaldı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir