Motorola Razr 2019 fiyatı sızdırıldı

Motorola’nın katlanabilir ekranı ile dikkat çeken orta segmentteki yeni modeli Razr 2019 Avrupa’ya geliyor. İşte Motorola Razr 2019 fiyatı hakkındaki detaylar.

Akıllı telefon pazarının önemli isimlerinden biri olan Motorola, geçtiğimiz günlerde katlanabilir ekranı ile dikkat çeken ilk modelini tanıtmıştı. Resmi olarak tanıtılan 3. Katlanabilir ekranlı model olan Razr 2019 orta segmente hitap eden yapısıyla da dikkatleri üzerine çekmişti.

Bilindiği üzere daha önce Samsung ve Huawei tarafından tanıtılan katlanabilir ekranlı modeller üst segmente hitap ediyordu. Dolayısıyla fiyatları da 2000 dolar / euro civarındaydı. Dolayısıyla Motorola Razr 2019 modelinin orta segmente hitap etmesi fiyatının da daha düşük olacağı anlamını taşıyordu.

Fakat sızdırılan bilgilere göre Motorla Razr 2019 fiyatı beklenildiği kadar düşük olmayacak. Telefonun ABD’de 1500 dolar civarına satılacağı zaten biliniyordu. Fakat ortaya çıkan sızıntılara göre Avrupa fiyatı bunun da üzerinde olacak.

motorola razr 2019 fiyatı

Motorola Razr 2019 Avrupa fiyatı cep yakıyor

Eğer sızdırılan raporlar doğruysa, Motorola orta segmentteki katlanabilir ekranlı modelini Avrupa’da 1680 euro civarında bir fiyata satacak. Bu da güncel dolar kuru ile 1860 dolara denk geliyor.

Galaxy Note 10 Star Wars Edition geliyor

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin