Ana sayfa Genel Minecraft Earth Ekim'de erken erişime giriyor

Minecraft Earth Ekim’de erken erişime giriyor

Microsoft’un duyurduğu yeni AR oyunu Minecraft Earth için piyasaya çıkış tarihi belli oldu. Artırılmış gerçeklik formatında etkileşimli bir yapım olacak oyun Ekim ayında erken erişime çıkacak.

Telefonunuza bakarken çukura düşmeyin

Microsfot henüz hangi ülkelerde oyuna erişim olacağını açıklamadı ancak erken erişim tüm dünyada açık olmayacak. Öte yandan, erken erişim hem iOS hem de Android cihazlarında mümkün olacak.

Earth, Minecraft için farklı bir oyun tarzını hayata geçirecek. Oyuncular, gerçek dünya üzerinde tasarladıkları yapıları diğer oyuncuların ziyaretine de açabilecek. Böylde şehrin bir noktasında dolaşırken telefonunuzun ekranında etkileyici bir Minecraft yapısıyla karşılaşabileceksiniz. Oyuncunun izin verdiği ölçüde yapıda katkıda bulunmanız da mümkün olacak veya yapıya saldıracak canavarlarla savaşmanız da söz konusu olacak.

Microsoft’un oyunun erken erişim duyurusu hakkında yayınladığı tweet’i aşağıda okuyabilirsiniz:

Elon Musk yapay zekaya sahip robotlar hakkında uyardı

 

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 3 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler