Ana SayfaGenelCrytek yapımı Hunt Showdown erken erişime açılıyor!

Crytek yapımı Hunt Showdown erken erişime açılıyor!

Cevat Yerli’nin kurduğu oyun stüdyosu Crytek tarafından geliştirilen Hunt Showdown Steam üzerinden erken erişime açılıyor. İşte konunun detayları.

Yerli kardeşler tarafından oyun dünyasına kazandırılan Crytek stüdyosu, Far Cry’ın ilk oyunu ile ismini duyurmuştu. Sonrasında gelen Crysis serisi ile fenomen halini alan stüdyo, şu aralar yeni bir yapım üzerinde çalışıyor. Geçtiğimiz E3 2017’de de boy gösteren Hunt Showdown erken erişime açılıyor.

Crytek’ten yapılan açıklamada, oyunun kısa süre sonra Steam üzerinden erken erişime açılacağı belirtildi. İlk aşamada Hunt Showdown’ın 12 ay erken erişim sürecinde kalması planlanıyor. Crytek, bu süreyi duruma göre uzatma ya da kısaltma hakkına da sahip.

Elbette erken erişimin özellikle oyunun gelişimi açısından önemli faydaları bulunuyor. Bu şekilde tam sürümde ortaya çıkabilecek olan kritik hataların da önüne geçilmiş oluyor.

Hunt Showdown projesindeki önemli isimlerden biri olan Magnus Lerbrant, oyunun erken erişime gelmesini, “olabilecek en iyi şey” olarak yorumladı. Bu durumun temel sebebi ise oyunculardan yeterli dönütün alınabilecek olması.

Hunt Showdown’ın erken erişim süresinde kaç TL’ye satılacağı henüz netleşmiş değil. Fakat oyun tam sürüm olduğunda bu fiyatın da artacağı belirtiliyor. PC’ye özel olarak geliştirilen yapımın sadece Steam üzerinden erişilebilir olduğunu da hatırlatalım.

Oyunda Türkçe dil desteğinin bulunup bulunmayacağı da henüz netlik kazanmadı. Bilindiği üzere Crytek genel olarak geliştirdiği oyunlara Türkçe dil desteğini de ekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting