Ana SayfaHaberMicrosoft Hotmail Servisini Kapatıyor!

Microsoft Hotmail Servisini Kapatıyor!

Microsoft bugün yaptığı bir açıklama ile Hotmail e-posta servisini kapatacağını duyurdu. Bu haber her ne kadar Hotmail kullanıcılarını endişelendirse de, Hotmail e-posta adreslerinin kullanımına devam edilecek.

Microsoft yaptığı açıklama ile kısa süre içerisinde Hotmail e-posta servisinin kapatılacağı ve bu servise Outlook.com üzerinden devam edileceği açıklaması yaptı. Hotmail kullanıcılarının telaşlanmasına gerek yok, çünkü Hotmail e-posta adreslerinin kullanımına devam edilecek. Sadece Hotmail görünümü kaldırılacak ve kullanıcılar yeni Outlook.com görünümüyle Microsoft’un ücretsiz e-posta servisini kullanabilecekler. Bu yeni servis geçtiğimiz yıl içerisinde kullanıcıların beğenisine sunulmuş ve sadeliğiyle beğeni toplamıştı. Microsoft yakın bir süre içerisinde Hotmail web sitesini de Outlook.com adresine yönlendirerek Hotmail’i yayından kaldıracak. Hotmail mail adreslerinin dağıtımına bir süre daha devam edilecek. outlook
Outlook sitesi kullanıcılara bir çok avantajı bir arada sunuyor. Messenger, Skydrive gibi Microsoft servilerine kolay bağlantı, arkadaşlarınızın sosyal hesaplarına erişme kolaylığı, başka e-posta adreslerini aynı kutu içerisinde görebilme, istenilen mailleri üstte gösterme gibi avantajlar bir arada sunuyor.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU