Mevzular Açık Mikrofon Yeni Sezonu GAİN’de

Mevzular Açık Mikrofon

Oğuzhan Uğur’un sunduğu Mevzular Açık Mikrofon uzun bir aranın ardından yeni sezonuyla geri döndü. Yayınlanan her bölümü milyonlarca kişi tarafından izlenen ve günlerce gündemden düşmeyen programın ilk bölümüne, robot Sophia konuk oldu.

Yeni yayın döneminde GAİN’le el sıkışan Oğuzhan Uğur, özlenen programı Mevzular Açık Mikrofon’un yeni bölümüyle geri döndü.

Yeni sezonun ilk konuğu ise Hong Kong merkezli Hanson Robotics şirketi tarafından geliştirilen, dünyada vatandaşlık hakkına sahip ilk robot olan ve son yıllarda açıklamalarıyla sık sık gündeme oturan insansı robot Sophia oldu.

Mevzular Açık Mikrofon

Babala TV’nin kurucusu Oğuzhan Uğur’un sunduğu MAM daha yayına girmeden, fragmanlarıyla bile günlerce konuşulmuş, Twitter’da trendtopic olmuştu.

Bugün yayına giren ilk bölümüne Robot Sophia’nın seyircilerden gelen sorulara verdiği ilginç cevaplar ve Oğuzhan Uğur’la yaşadığı diyaloglar damga vurdu. Sophia, hangi takımlı olduğundan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkındaki düşüncelerine, yapay zekânın geleceğinden Türkiye’deki mülteci sorununa dek seyircilerden gelen birbirinden yaratıcı soruları yanıtladı.

Mevzular Açık Mikrofon, yeni sezonun ilk bölümüyle şimdi ve sadece GAİN’de.

Mortal Kombat 1 oyuncuları Megan Fox’tan şikayetçi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir