Mortal Kombat 1 oyuncuları Megan Fox’tan şikayetçi

Mortal Kombat 1

Mortal Kombat 1’de ünlü aktris Megan Fox yer alıyor. Görünüşü ve sesiyle Nitara’ya hayat veren ünlü aktrisin performansı oyuncular tarafından topa tutuldu.

Mortal Kombat 1 seriye yeni başlangıç yaptı. Yapımın seslendirme kadrosunda birçok yıldız isim var. Bunlardan birisi ise Hollywood’un ünlü oyuncularından olan Megan Fox. Transformers, Jennifer’s Body, Teenage Mutant Ninja Turtles ve daha birçok filmde karşımıza çıkan Fox, Nitara karakterini seslendirdi. Hatta Nitara’nın görünüşü de Megan Fox’la aynı. Buraya kadar her şey güzel olsa da, oyuncular için pek öyle değil.

Birçok oyuncu Megan Fox’un robot gibi seslendirme yaptığını, yıllardır filmlerde oynamasına rağmen berbat seslendirme ortaya koyduğunu söyledi. Fox ağır olarak eleştirildi. Bazı kullanıcılar aktrisi savunsa da, bu savunmaları pek işe yaramadı. Megan Fox’un sesini duymamak için oyun içi sesleri kapatan oyuncular bile var.

Yeni Hyundai KONA

Mortal Kombat 1

Mortal Kombat 1‘in duyurulmasından kısa süre sonra oyunda, film ve televizyon yıldızlarının olacağına dair söylentiler internette dolaşmaya başlamıştı. Hatta dedikodularda Megan Fox’un adı anıldı. NetherRealm ve WB Games’in anlaşma yaptığı, Jennifer’s Body filminde Megan Fox tarafından canlandırılan Jennifer Check karakterinin oyuna dahil olabileceği iddialarda geçmişti.

Fox’un canlandırdığı Nitara uzun zaman sonra geri dönen bir karakter. İlk olarak 3D döneminde Mortal Kombat: Deadly Alliance’ta ortaya çıkmıştı ve Armageddon’dan beri yoktu. Bu durum kısa süre sonra düzelecek. Mortal Kombat 1, bugün PC, PS5, Xbox Series X/S ve Nintendo Switch platformlarında satışa sunulacak.

Starfield oyuncusu komik bir keşif yaptı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir