Ana sayfa Genel Metro Redux şimdi de Switch için geliyor

Metro Redux şimdi de Switch için geliyor

Metro 2033 ve Metro Last Light oyunları ile tüm indirilebilir içeriklerin dahil edildiği Metro Redux şimdi de Nintendo Switch için geliyor. İşte konu hakkındaki detaylar.

Hatırlanacağı üzere Metro serisinin yeni oyunu Exodus, kısa süre önce PC, PlayStation 4 ve Xbox One için raflardaki yerini almıştı. Yayıncı Deep Silver da sektördeki pek çok isim gibi yeni oyununu Switch için listelememişti.

Elbette bu durumda Nintendo Switch’in teknik donanım ve güç bakımından PS4 ile Xbox One’ın hayli gerisinde kalmasının rolü de hayli fazla.

Switch konsolun sahip oyuncuları da Metro 2033 evrenine dahil etmek isteyen Deep Silver, Metro Redux’u bu platforma getirmek için kolları sıvadı.

Metro Redux Switch için listelendi

Geçtiğimiz gün Portekizli perakende şirketi GamingReplay Metro Redux’u Nintendo Switch için 44.99 euro’dan ön siparişe sundu. Oyunun teslim tarihi ise 1 Aralık olarak belirtildi.

Eğer bu haber doğruysa, Metro 2033 ve Metro Last Light oyunlarını tüm indirilebilir içerikleriyle birlikte Switch üzerinde oynamak mümkün olacak. Elbette şu anda Nintendo ve Deep Silver’dan resmi bir açıklama gelmediğini de belirtmemiz gerekiyor.

Avegers oyunu 10 – 12 saat sürecek

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok like alan Instagram paylaşımları 2020

2020 yılında en çok like alan Instagram paylaşımları hangileri? İşte günümüzün en popüler sosyal medya kanalındaki, en popüler paylaşımlar. Son birkaç yıldır Instagram kullanıcılarının sayısı...

Son Haberler