Ana sayfa Oyun Metro Exodus için yeni oynanış videosu yayınlandı

Metro Exodus için yeni oynanış videosu yayınlandı

Kısa süre içerisinde oyun dünyasının önemli FPS serilerinden biri haline gelen Metro, önümüzdeki günlerde yeni oyunu Metro Exodus ile bir kez daha PC ve konsollarımıza konuk olacak.

Rus yazar Dmitry Glukhovsk’nin Metro 2033 isimli kitabından oyun dünyasına aktarılan Metro serisi kısa sürede önemli bir başarıya imza atmıştı. Şimdi ise bu seri yoluna Metro Exodus ile devam ediyor. Artık metro tünellerinden çıkıp, gerçekten yaşanabilir bir dünyanın peşine düşüyoruz.

Metro Exodus için nefes kesen oynanış videosu

Dmitry Glukhvsk’nin 2005 yılında yayınladığı Metro 2033 romanıyla aynı adı taşıyan oyunun geniş bir kitleye ulaşması, 2. oyunun da önünü açmıştı. Hatırlanacağı üzere Metro Last Light 2013 yılında raflardaki yerini almış ve ilk oyunun başarısını devam ettirmişti.

Şimdi ise serinin 3. oyunu olan Metro Exodus önümüzdeki Şubat ayında satışa sunulacak. Bu sefer karanlık metro tünellerinden dışarıya çıkarak, yaşanabilir bir dünya aramaya başlayacağız.

Bu yolculuk bizi Rusya’dan çıkartarak Avrupa’ya daha temiz ve yaşanabilir bir bölgeye götürecek. Yolculuğumuz sırasında Spartan Rangers isimli bir grup da bize eşlik edecek.

Oyunun yapımcısı olan Deep Silver, serinin yeni oyunu için için 17 dakika uzunluğunda bir oynanış videosu paylaştı. Dilerseniz yayınlanan videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Şunu da dip not olarak belirtelim. Geçtiğimiz sene ki E3’te ortaya çıkan Metro Exodus, normal şartlar altında Eylül ayına doğru satışa sunulacaktır. Fakat aldığı erteleme sonrası oyunun çıkış tarihi Şubat’a kaydırılmıştı.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler