Metro Exodus’dan heyecanlandıran yeni video: Artyom’s Nightmare


Yılın en çok merak edilen ve son zamanlarda sıklıkla tartışmaların odak noktasında olan oyunu Metro Exodus için yeni bir video yayınlandı. Sinematik türde ve 4 dakika uzunluğundaki video, oyundaki gerilim ve aksiyon düzeyi hakkında bilgiler veriyor.

Metro Exodus’dan heyecanlandıran yeni video: Artyom’s Nightmare

4A Games tarafından geliştirilen Metro Exodus, yine Dmitry Glukhovsky’nin kitap serisini temel alıyor ve daha önce satışa sunulan Metro: Last Light’ın sonrasındaki olayları konu ediniyor.

Exodus, FPS türünde bir oyun, ama bünyesinde gizlilik ve hayatta kalma öğeleri de bulunduruyor. Oldukça geniş ve tehlikeli bir dünyası var. Last Light’ın ardından 2036 yılında, yine kıyamet sonrası dünyada, eski Rusya Federasyonu’nda olacağız.

Oyunda dinamik hava değişim sistemi ve gece – gündüz döngüsü var. Ayrıca kullanabileceğimiz silahlar da çok çeşitli ve istersek kendimiz de pek çok objeyi kullanarak özel silahlar ortaya çıkarabileceğiz.

Metro Exodus, 15 Şubat’ta PC (Epic Games Store), PlayStation 4 ve Xbox One için raflarda olacak

Evet, oyunun çıkışına az bir süre kaldı, ama özellikle PC cephesinde büyük tartışmalar var. Bildiğiniz gibi oyun, kısa süre öncesine kadar Steam’den ön sipariş verilebiliyordu. Daha sonra Epic Games Store ile bir anlaşma yapıldı ve oyun, 1 yıl boyunca Epic’in dijital mağazasına özel hale geldi. Bu da oyuncuları fazlasıyla kızdırdı. Tabii önceden Steam’den sipariş edenler için bir sorun bulunmuyor.

ATM’deki güvenlik açığı sayesinde 1 milyon dolar çekebildi


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin