Ana Sayfa Genel Merve Boluğur YouTube kanalı ile çok büyük tepki topladı (Video)

Merve Boluğur YouTube kanalı ile çok büyük tepki topladı (Video)

Bir zamanlar herkesin “Acemi Cadı” rolü ile tanıdığı Merve Boluğur, YouTube kanalı yüzünden çok büyük tepki topladı. Hadi gelin bütün detaylara birlikte göz atalım.

Merve Boluğur YouTube kanalı açtı ve bir anda gündeme bomba gibi düştü. Yayınladığı videoda “Merve İle Birlikte Olmak” başlığını kullanması bile tepkilere neden oldu. Ancak sonuç olarak onun YouTube platformuna ilk kez adım attığını söyleyebiliriz. Birçok tanınmış kişi yavaş yavaş bu platforma geçmeye başlıyor.

Şimdilik 300 bin izlenme yakalamayı başaran bu video, henüz yayınlanır yayınlanmaz eleştirilerin odağı oldu. Bazıları elbette onu övdü ancak olumsuz eleştirilerin biraz daha ön planda olduğunu söyleyebiliriz.

Merve Boluğur bakın nasıl bir YouTube videosu çekti

Televizyon dünyasından tanınan Merve Boluğur, diğerlerinin izinden gitti. Normal şartlarda bazıları Instagram ve benzer platformları kullanabiliyor. Ancak o, YouTube tercihinde bulundu.

Merve Boluğur YouTube kanalı

Gelen eleştirilerin önemli bir bölümü ise daha çok içerik ile ilgiliydi. Kimileri videonun fazla kalitesiz olduğunu söyledi. Kimileri ise içeriğin pek bir anlam ifade etmediğinden yakındı. İşin aslına bakarsanız içerikte kendisi romantik ilişkilerin nasıl olması gerektiğini anlatıyordu. Hatta bunu uygulamalı bir şekilde göstermeye bile çalıştı.

Birçok kişi onun bunu daha çok kazanç sağlamak için yaptığını söylüyor. Yani YouTube videosu çekmesinin amacı tamamen kazanç odaklıydı. Bu nedenle samimi olmadığı düşünüldü. Pandemi nedeniyle TV kanalları ve diğer platformlar büyük ölçüde kapatıldı. O yüzden Merve Boluğur gibi kişilerin YouTube tarzı platformlara daha fazla içerik üretmesi bekleniyor.

Sizler için videoyu hemen aşağıya bıraktık. İzledikten sonra düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting