Matrix: Resurrections, için Perşembe günü fragman geliyor

Matrix: Resurrections, Perşembe günü fragman yayınlayacağını duyurdu

Matrix: Resurrections 22 Aralık 2021’de gösterime girecek. Film için ayrıntılar yavaş yavaş gelmeye başladı. Filmin tam fragmanı da perşembe günü yayınlanacak. İşte detaylar.

Fragmanlar, “What is The Matrix” web sitesinde, “kırmızı hap mı yoksa mavi hap mı?” sorusuyla yayınlanacak. İlk filme gönderim yapan bu soru seçiminde tıkladığınız seçenekteki fragmanı izleyeceksiniz. Kırmızı hap seçiminde, başrol Neo ve Trinity ile ilgili bir fragmanın karşınıza çıkması bekleniyor. Yeni filmdeki başka bir yeni oyuncu olan Jonathan Groff’u içeren mavi hap ile farklı bir fragman sunacak. Film için beklentiler gün geçtikçe artıyor. Uzun seneler sonra hayranlar yeni bir filmin dahi gelmesini beklemiyordu. Üçüncü ve son film olan Matrix Revolutions 2003′te yayınlanmıştı. Neredeyse 20 yıl sonra gelen devam filmi için beklentiler hayli yüksek.

Matrix: Resurrections, Perşembe günü fragman yayınlayacağını duyurdu

20 yıl öncesinin teknolojisi ile dahi harikalar yaratan seri şimdi neler sunacak merakla bekleniyor. Filmin çekimleri Covid 19 salgını sebebiyle etkilenen yapımlar arasında yerini almıştı. Bir süre çekimlere ara verilmesi gereken filmin çekimleri daha sonra kaldığı yerden devam etti. Matrix: Resurrections için yeni fragman 9 Eylül’de yayınlanacak. Fragmanın Türkiye saati ile 16:00’da paylaşılması bekleniyor. Bu kış sezonu film severleri sevindirecek bir çok yapımla geliyor diyebiliriz. Matrix de kesinlikle bunlardan biri olacak. Yeni film hayranların beğenisini kazanacak mı bekleyip göreceğiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir