Ana SayfaHaberMarvel Netflix orijinal şovları 1 Mart'ta kaldırılacak

Marvel Netflix orijinal şovları 1 Mart’ta kaldırılacak

Disney’in Netflix işbirliği yıllar önce fiilen sona erdi, ancak şimdi  Marvel Netflix şovların kendileri de yayın akışı hizmetinden ayrılıyor. İşte tüm detaylar.

What’s on Netflix’gen gelen bir rapora göre Netflix, Marvel orijinal içeriklerini 1 Mart’tan itibaren kaldıracak. Yani eğer Daredevil, Jessica Jones ve The Punisher gibi dizileri izlemediyseniz hızlı davransanız iyi olur.

Marvel Netflix orijinal şovları 1 Mart'ta kaldırılacak

Güvenilir bir kaynak olan Engadget de, Marvel lisansının süresinin dolması nedeniyle şovların Netflix’ten ayrıldığını doğruladı. Şu anda başlıklara göz atarken veya mobil uygulamayı kullanırken bu orijinal içerikleri görmüyorsunuz. Gösterilerin Disney’e ait bir hizmete geri dönüp dönmeyeceği veya ne zaman döneceği konusu da belli değil. Ancak bu değişiklik şaşırtıcı değil. Zira Disney 2017’de Netflix’ten vazgeçip Disney+’a dönüşeceğinin sinyalini vermişti. Disney, Marvel’i kendi şirket içi hizmetleri için kullanmayı planlıyor. Hal böyle olunca da Marvel orijinalleri Netflix’te bırakmak şirketin istediği bir hamle değil.

Şovların kaldırıldıktan sonra nerede yayınlanacağı başka bir hikaye. Zira Marvel’in dizileri şiddet içerikli yetişkinlere yönelik temaya sahipti. Bu yapımların Disney+’a geçmesi şirketin konseptine pek uymayacaktır.Ne olursa olsun, bu süper kahramanların sonu olmayacak. Şovlardaki karakterler Hawkeye ve Spider-Man: No Way Home’da gibi filmlerde yer aldı.  Gelecekteki yapımlarda da eski Netflix ekibinden daha fazlasını görmek şaşırtıcı olmaz. Sevilen şovların hangi yayın akışında karşımıza çıkacağını göreceğiz.

Continental kadınların lastik sektöründe kariyer gelişimini destekliyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting