Ana sayfa Genel Disney+ içerik duyurularına başladı

Disney+ içerik duyurularına başladı

2017’de dev sinema yapımcısı ve yayıncısı 21st Century Fox’ı satın alarak online yayın platformunu kurmaya başlayan Disney+ içerik duyurularına nihayet başladı.

Twitter üzerinden içerikleri hakkında yoğun yayın yapmaya başlayan Disney+, bir aydan kısa süre içinde yayına girecek.

Netflix ve Amazon Prime ile yoğun rekabete hazırlanan Disney’in online platformu Disney, Star Wars, Pixar, ve Marvel içeriklerinden oluşan dizilere ve filmlere ev sahipliği yapacak.

Disney+ içerik ve fiyat konusunda rekabeti büyütecek

Hatta bu nedenle, daha önce Netflix’te yer alan Marvel içeriklerini de sezonlar bittikçe Netflix’ten çekmeye başlamıştı.

Disney’in konu hakkında attığı Tweet’lerden birine aşağıda ulaşabilirsiniz:

Disney’in online yayıncılık konusunda sahip olduğu güçlü içeriklerle, Netflix’in genel olarak büyük beğeni toplayamayan orijinal içeriklerine karşı büyük avantaj sağlaması bekleniyor. Ayrıca önemli bir fiyat avantajı da bulunacak.

Kripto para kara para aklamak için mi kullanılıyor?

Diğer bir deyişle, Kasım ayı online yayıncılık konusunda dengelerin değiştiği bir ay olabilir. Üstelik bu yarışa kısa süre içinde Apple da katılacak. İşin gerçekten çok zor Netflix. Bakalım ne yapacaksın?

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

1 YORUM

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bitdefender Total Security – Ebeveny Kontrolü ile ailenizi güvende tutun!

Bitdefender Total Security, Ebeveny Kontrolü özelliği sayesinde hem sizin hem de ailenizin güvende kalmasını sağlar. Dijital dünyadaki yolculuklarda güvenle eşlik eder. Anne ve baba olarak,...

Son Haberler