Ana sayfa Galeri Nintendo Switch'e gelmesi gereken Wii U oyunları!

Nintendo Switch’e gelmesi gereken Wii U oyunları!

Nintendo Switch’e gelse tadından yenmeyecek olan Wii U oyunlarını sizler için bir araya getirdik. İşte bu oyunlar keşke yenilenmiş grafikler ile Nintendo Switch’e gelse dediğimiz Wii U oyunları.

Nintendo, Switch için bazı Wii U oyunlarını güncel grafikler ile yenilemişti. Captain Toad: Treasure Tracker, Mario Kart 8, Hyrule Warriors, Pokken ve Ocak ayında çıkacak olan New Super Mario Bros. U Deluxe oyunları, Switch sahiplerine büyük bir jest olmuştu.

Wii U sahibi olmayan ancak Switch’inde Wii U yapımlarını oynamak isteyenler için güzel işlere imza atan Nintendo, bazı Wii U oyunlarını henüz Switch’e getirmedi. Biz de Switch’e mutlaka gelmesi gereken oyunları sizler için bir araya getirdik.

New Super Mario Bros. U Deluxe için yeni videolar yayınlandı

Özellikle Super Mario Maker ve The Legend of Zelda: The Wind Waker HD oyunlarını Switch’te oynamasını hayal bile edemiyorum. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve sizleri listemiz ile baş başa bırakalım.

Nintendo Switch’e gelmesi gereken Wii U oyunları!

Super Mario 3D World

Nintendo SwitchDiğer oyunlar için lütfen sayfa değiştiriniz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bitdefender Total Security – Ebeveny Kontrolü ile ailenizi güvende tutun!

Bitdefender Total Security, Ebeveny Kontrolü özelliği sayesinde hem sizin hem de ailenizin güvende kalmasını sağlar. Dijital dünyadaki yolculuklarda güvenle eşlik eder. Anne ve baba olarak,...

Son Haberler