Ana SayfaGenelMadame Web filminin başrol oyuncusu netleşti

Madame Web filminin başrol oyuncusu netleşti

Dakota Johnson’ın yeni adresi belli oldu. Jonhson Madame Web karakterini canlandıracak.

Madame Web filminin başrol oyuncusu netleşti. Madame Web’i Marvel Comics tarafından yayınlanan Amerikan çizgi romanlarında görünen kurgusal bir karakter olarak tanıyoruz. İlk olarak Kasım 1980’de yayınlanan The Amazing Spider-Man #210’da görünen karakter yazar Denny O’Neil ve sanatçı John Romita Jr tarafından yaratıldı.

Yazar Denny O’Neil ve çizer John Romita Jr. Tarafından 1980’lerde yaratılan Madame Web, Spider-Man için destekleyici bir karakter olarak tanınır. Gerçek ismi Cassandra Webb olan karakter, örümcek ağına benzeyen bir yaşam destek sistemine bağlı yaşlı bir kadın olarak tasvir edilmiştir. Telepati ve öngörü güçlerine sahiptir. Karakteri özellikle 94 yılında yayınlanmaya başlayan efsanevi Spider-Man: The Animated Series çizgi filmiyle tanıyoruz. Madame Web, genellikle Örümcek Adam çizgi romanlarında bir yan karakterdi.

madame web

Madame Web filminin başrol oyuncusu netleşti

Sony, Venom ve Morbius’un ardından Spiderman evreninde yer alan Madame Web karakterini beyazperde de sevenlerinin karşısına çıkacak. Sevilen çizgi karaktere Grinin Elli Tonu (Fifty Shades of Grey) serisinin başrol oyuncusu Dakota Johnson hayat verecek. Filmin senaryosu Matt Sazama ve Burk Sharpless tarafından yazıldı. Henüz ne zaman çıkacağı belli olmayan filmin yönetmen koltuğunda ise The Defenders dizisindeki çalışmalarıyla tanınan S.J. Clarkson yer alacak. Filmin oyuncu kadrosunda yer alacak diğer isimler ve çekimlerin ne zaman başlayacağı gibi bilgiler henüz paylaşılmadı.

Battlefield 2042 için düzeltme sonraki bahara kaldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting