Battlefield 2042 için düzeltme sonraki bahara kaldı

ba2

Battlefield 2042, çeşitli sorunlar ve oyuncuları rahatsız eden eksik özelliklerle, yaşamının ilk birkaç ayında zaten sıkıntılı bir dönem geçirdi. Cuma günü, DICE oyuna bu aydan itibaren puan tablosu güncellemesinin geleceğini açıkladı.

Battlefield 2042 için düzeltme sonraki bahara kaldı. Battlefield 2042, video oyunu geliştiricisi Electronic Arts’ın yayıncılığını yaptığı ve video oyunu geliştiricileri; DICE ile Criterion Games tarafından geliştirilen bir birinci şahıs nişancı video oyunudur. 2042 yılındaki “insanlık için savaş” sırasında geçen kurgusal bir hikâye ile 2013’te çıkan Battlefield 4’ün doğrudan devamı niteliğindedir. Oyun, 19 Kasım 2021’de Microsoft Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox 5 ve Xbox Series X/S için piyasaya sürüldü.

Battlefield 2042 piyasaya sürüldüğünde gerçek bir puan tablosu sunmuyordu, ancak DICE bu yılın başlarında takım puanını takip etmek için güncellenmiş bir yol için planlarını sergileyerek sorunu çözme sözü verdi. Yeni puan tablosu en iyi oyuncuları, takım arkadaşı puanlarını ve yakındaki oyuncuları içerecek ve çok oyunculu bir maç sırasında belirli bir takımın ilerlemesini izlemeyi kolaylaştıracaktır.

Battlefield 2042 sesli sohbete sahip olmayacak

Battlefield 2042 için düzeltme sonraki bahara kaldı

İlk olarak şubat ayı için planlanan güncellemenin çıkış tarihi şimdi mart ayına kaydırılacak.

Battlefield Direct Communication Twitter hesabı, “Bugünkü [oyundaki bazı kararsızlık sorunlarını çözen] düzeltmeden bir sonraki güncellememiz artık mart ayının başlarında yayınlanacak” dedi. “Bu, amaçlanan sürümde hepinize son mesajımızdan bir değişiklik. Fazladan zaman, güncellemelerimizin kalitesini iyileştirmemize yardımcı olacak ve ek değişiklikler içerecektir.”

DICE’ın Mart güncellemesine puan tablosu dışında başka ne gibi güzellikler katmayı planladığı henüz belli değil.

Bu duyuru, Battlefield 2042 için zaten zor bir haftanın sonunda geliyor. Salı günü, DICE, Battlefield 2042’nin ilk sezonunun 2022 yazına ertelendiğini duyurdu. Bu arada, DICE, ek süreyi “Battlefield 2042’yi iyileştirmek için kullanacağını” söyledi.

Battlefield 2042, 2022’de bir ara veremeyecek gibi görünüyor ve oyuncuların, oyunda çok ihtiyaç duyulan iyileştirmelerden bazılarının oyunda görünmeye başlaması için bir süre beklemeleri gerekecek.

GameStop, NFT işine girdiğini doğruladı


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir