Ana SayfaGenelKripto paralar tekrardan kritik eşikte

Kripto paralar tekrardan kritik eşikte

Üst üste gelen olumsuz haberlerin etkisiyle kripto para piyasasındaki tüm dengeler bozuldu. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Kripto paralar tekrardan kritik eşikte. Aslında bu durum yatırımcılar için büyük bir sürpriz sayılmaz. Çünkü kripto para piyasasında mevcut bir dengeden bahsetmek çok da doğru olmayacaktır. Yani bugün yüzde 50 değer kazanan bir kripto varlığın, ertesi gün yüzde 90’ın üzerinde değer kaybetmeyeceğinin bir garantisi yok.

Bu durum haliyle yatırımcıları tedirgin ediyor. Özellikle de marjin işlemlerde yatırım yapan kişiler diken üstündeler diyebiliriz.

Kripto paralar tekrardan kritik eşikte

Kripto paralar tekrardan kritik eşikte

Son bir haftadır kripto para piyasasında kırmızı çizgiler hakimdi. Geçtiğimiz günlerde Twitter’dan gelen haber BTC’yi yukarı yönlü hareketlendirmişti ki Çin kripto paraları bir kez daha yasakladığını açıkladı.

Normal şartlarda bu yasaklama kripto paraları derinden etkileyebilirdi. Fakat Çin canı sıkıldıkça aynı açıklamayı yaptığı için artık kripto paralar üzerinde öyle büyük etkiler yaratmıyor. Elbette yine de dikkatli olmak gerekiyor.

Son yaşanan gelişmelerden sonra BTC fiyatı 43 bin dolar seviyelerinden işlem görürken, ETH ise 3000 dolar civarından işlem görüyor. Bu arada ETH fiyatının bir ara 3000 doların da altına indiğini hatırlatmamız gerekiyor. Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Bu ve diğer kripto para içeriklerimizin hiçbiri yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kendi yatırımlarınızı, kendi görüşleriniz doğrultusunda yapınız.

Yahoo, yeni bir takvim uygulaması oluşturuyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting