Ana SayfaKripto ParaKripto paralar için babasını zehirledi: İşler iyice çığrından çıktı

Kripto paralar için babasını zehirledi: İşler iyice çığrından çıktı

Kripto paralar için babasını zehirleyen genç bu kadar da olmaz dedirtti. Özellikle son dönemlerde dijital varlıklara olan bir talep buna benzer hikayeleri artırmaya başladı.

Bugünlerde kripto paralar için babasını zehirleyen genç haberleri fazlasıyla gündemde. Olay kan donduracak cinsten diyebiliriz. Son dönemlerde buna benzer daha fazla şikayet gelmeye başladı. Bazıları yakın arkadaşlarının canına kastederken kimileri ise babasını öldürmeye çalışıyor.

Dijital varlıkların çok büyük bir getiriye sahip olması bu tür sonuçların ortaya çıkmasına neden oluyor. ABD’de yaşanan bu olay genç bir adam ve babası arasında geçiyor. Bu genç adam, babasının sahip olduğu kripto paraları ele geçirmek için babasının çayına yüksek miktarda yatıştırıcı kattı.

Kripto paralar için babasını öldürecekti

Yaklaşık olarak 400 bin dolar değerindeki kripto paraya el koymak isteyen bu genç, bir anlık kararla babasının çayına ilaç koydu ve onu zehirledi. Kendisi tarafından yapılan açıklamada böyle bir niyetinin olmadığını belirtti. Ancak babasını neredeyse öldürüyordu.

Kripto paralar için babasını

Bu genç adamın babası zehirlenmeden iki gün sonra yerde baygın bir şekilde bulundu ve hastaneye götürüldü. Yaklaşık olarak 4 günlük tedaviden sonra iyileşti. Önceden herhangi bir sabıka kaydı olmayan bu genç birinci derece saldırı suçlaması ile karşılaştı. 125 gün hapis cezasına çarptırılan bu adam hemen sonrasındaki 2 ayı ise uyuşturucu ve akıl sağlığı rehabilitasyonda geçirdi.

Ethereum balinaları 3 kripto paraya gözünü dikti: Bunlardan topluyorlar

Kripto paralar için babasını zehirleyen uyuşturucu bağımlısı bu alandaki en radikal isimlerden bir tanesi oldu. Şimdilik son nokta bu gibi görünüyor. Ancak önümüzdeki aylarda daha ağır vakalar görmek mümkün.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting