Ana SayfaGenelKripto paralar 2024 yılında toparlanabilir

Kripto paralar 2024 yılında toparlanabilir

Kripto para piyasaları adeta kan ağlıyor. Ethereum’da yaşanan güncelleme sonrasında, piyasadaki dengeler allak bullak oldu. Başta ETH olmak üzere tüm listenin rengi kırmızıya bulandı.

Kripto paralar 2024 yılında toparlanabilir. Geçtiğimiz gün kripto paralarda pek de beklenmeyen bir düşüş yaşandı. Aslında pek çok analist yıl sonuna doğru başta Bitcoin olmak üzere pek çok kripto paranın rekor kıracağını düşünüyordu. Fakat durum pek de beklenildiği gibi olmayabilir.

Kripto paralar

İki hafta önce tüm kripto paralarda yüzde 5 ile yüzde 10 arasında bir değer kaybı gerçekleşti. Elbette verdiğimiz bu değerler ilk 100 içerisindeki kripto değerleri kapsıyor. Yoksa ilk 100 içerisinde yer almayan kripto varlıklarda değer kaybı çok daha büyük boyutlara ulaştı.

Başta Bitcoin olmak üzere tüm paralar önemli oranda değer kaybetti.

Kripto paralar

2024 yılında toparlanabilir

Pek çok kişi Bitcoin acaba 70 bin dolar barajını aşacak mı diye beklerden, ibre bir anda tersine döndü ve BTC 20 bin doların da altına geriledi.

Kripto paralar

BTC’de yaşanan düşüşün etkisiyle diğer kripto paralar da düşüş eğilimine girdi. Bu düşüş beraberinde Ethereum 1300 dolara kadar geriledi.

Geçen sürede yaşanan düşüş kısmen de olsa telafi edildi. ETH tekrardan 1400 doların üzerine çıkarken, BTC ise 20 bin dolar bandını aşma mücadelesi veriyor. Analistler ise kripto paraların 2024’ten önce toparlanmasının zor olacağını düşünüyor. Bekleyip göreceğiz. Dileriz kripto para birimleri bir an önce yatırımcılarını mutlu eder.

Snapdragon 8 Gen 2 özellikleri sızdırıldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting