Kripto para yatırımcıları mevcut durumdan mutlu değil

Kripto para yatırımcıları kripto yatırımı kripto varlıklarla

Şu sıralar kripto para dünyasında dengeler şaşmış durumda. Kısa bir süre önce yükselişe geçen pek çok coin başladığı yere geri döndü. Bu dönüş, uzun vadeli boğa bekleyenleri de hayal kırıklığına uğrattı. İşte tüm detaylar.

Kripto para yatırımcıları mevcut durumdan mutlu değil. Kripto para piyasaları bir türlü normal seyrinde ilerleyemiyor. Özellikle Bitcoin’in düşüşe geçmesi ve tabi peşinden de bütün sektörü sürüklemeye başlamasıyla birlikte gelen kötü haberler, nedense bir türlü sona ermedi. Her ne kadar Bitcoin şu sıralar 23 bin dolar seviyelerinde yatay bir görünüm sunsa da, son birkaç ayda yaşanılan olumsuz gelişmelerin faturaları kesilmeye devam ediyor.

Kripto paralarda bu stratejiler

Ünlü kripto borç ve faiz verme platformu Hodlnaut, yaşanan olumsuz gelişmelerin etkilerini üzerinden atamadığı için para çekme işlemlerini bir süreliğine durdurduğunu açıkladı. Şirketi bu sürece getiren en önemli problem ise tabi ki geçtiğimiz yıl Mayıs ayında yaşanan LUNA skandalıydı.

Ukrayna, 13 milyon doların üzerinde kripto para topladı

Kripto para yatırımcıları mevcut durumdan mutlu değil

Bir dönem 115 doların üzerini görerek sektörün en önemli kripto paralarından biri haline gelen Terra Luna, daha sonra patlak veren skandallar sonrası bir anda kafa aşağı çakılmaya başlamıştı. Şimdilerde hemen hemen bütün büyük borsalardan delist edilen Terra Luna, giderken yanında pek çok kripto varlık şirketini de beraberinde götürdü.

İngiltere kripto paralar

İşte Hodlnaut tarafından bugün açıklanan kripto para çekim yasağının arkasında yatan sebep de, şirketin hala LUNA krizinin etkilerini atlatamamış olması. Hodlnaut tarafından yapılan açıklamada alınan bu kararın temel sebebinin, müşterilerin varlıklarını ve haklarını korumak olduğu belirtilse de, kripto para dünyasında yeni bir Three Arrows Capital olayının yaşanabileceğinden korkuluyor.

Toyota’nın yeni nesil elektrikli otomobili bir Lexus olacak