Ana SayfaGenelKripto para piyasası için korkutan açıklama

Kripto para piyasası için korkutan açıklama

Kripto para borsalarının son zamanlarda iyi bir performans göstermedikleri gerçek. Ancak FTX CEO’su tarafından yapılan açıklamalar, durumun çok daha kötüye gideceğini gösteriyor.

Kripto para piyasası için korkutan açıklama. Kripto paralar son zamanlarda neredeyse sadece olumsuz gelişmelerle haber oluyor. Önce LUNA skandalıyla patlak veren süreç daha sonra Three Arrows Capital (3AC) ve Mirror Trading Internation (MTI) şirketlerinin dolandırıcı olduklarının ortaya çıkmasıyla iyice içinden çıkılmaz bir hale geldi. Bununla birlikte dünyanın en büyük ikinci kripto para borsası konumunda olan FTX’in CEO’su Sam Bankman-Fried ise bunun henüz başlangıç olduğunu düşünüyor.

Ukrayna, 13 milyon doların üzerinde kripto para topladı

Ünlü CEO tarafından yapılan açıklamalarda, şu an birçok küçük ölçekli kripto para borsasının aslında çoktan battığını ancak bunu henüz açıklayamadıkları için bir tür gizli müflis konumunda olduklarını iddia etti.

Bu kripto para birimi

Kripto para piyasası için korkutan açıklama

Açıklamalarının devamında iddialarını arttırarak sürdüren Fried, yakın zamanda daha büyük ölçekli ve ismi daha çok duyulmuş kripto para borsalarının da batış haberlerinin duyulmaya başlanacağını söylerken, bu durumun sebebi olaraksa söz konusu borsaların kullanıcılarına olağanın çok üzerinde getiri vadetmelerini gösterdi.

Kripto parada yeni vurgun! BitMart 196 milyon dolar kaybetti!

Fried’e göre sürdürülebilir olmayan bu vaatler, birçok kripto para borsasının da sonunu getirecek asıl önemli sıkıntı. Bununla birlikte tether hakkındaki iddialara da yanıt veren Fried, tether’in diğer stabil coin’lerle kıyaslanmaması gerektiğini, bu şirketin çok güçlü bir finansal yapısının bulunduğunu ve her türlü krizi atlatabilecek güçte olduğunu söyledi. Tabi bunların tamamının FTX CEO’su Sam Bankman-Fried’in iddiaları olduğunu bir kez daha hatırlatalım.

Galaxy XCover 6 Pro özellikleri sızdırıldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting