Ana SayfaGenelKripto para borsası 100 dolar yerine yanlışlıkla 10 milyon dolar gönderdi!

Kripto para borsası 100 dolar yerine yanlışlıkla 10 milyon dolar gönderdi!

Dünyanın en ünlü kripto para borsalarından biri tarafından yapılan yanlışlık sonucu, 100 dolar alacağı yerde 10 milyon dolar gönderilen kadın kayıplara karıştı.

Kripto para borsası 100 dolar yerine yanlışlıkla 10 milyon dolar gönderdi! Kriptoparaborsaları bugüne kadar çok defa bir gecede zengin olan ya da bir gecede iflas eden yatırımcıların haberlerine sahne oldu. İster kazanan tarafta olsun isterse de kaybeden tarafta, hepsi bir şekilde bu yatırımları belli araştırmalardan sonra bilinçli olarak yaptılar. Bununla birlikte Avustralyalı bir kadın yatırımcısı ise, hiçbir beklentisi ve haberi yokken bir anda milyoner olarak bu konuda diğer tüm yatırımcıları geride bıraktı.

Kripto para birimi tanıtan influencerlara yeni kurallar!

Ünlü kripto borsası Crypto.com, yatırımcılarından biri olan Avustralyalı Thevamanogari Manivel tarafından talep edilen 100 dolarlık ödeme çeki talimatını yasal prosedür sonrasında işleme koydu.

Kripto paralarda bu stratejiler

Kripto para borsası 100 dolar yerine yanlışlıkla 10 milyon dolar gönderdi!

Ancak ne var ki sistemde yaşanan bir hata silsilesi sonucunda kadının hesabına 10,47 milyon dolar gönderildi. Borsa, otomatik olarak gerçekleşen bu işlemden haberdar olmazken talihli kadın da hiçbir bilgi vermeyerek adeta paranın üzerine yattı. Aradan geçen aylardan sonra hesap kapanışları sonunda 10 milyon doların eksik olduğunu tespit eden ünlü borsa araştırmaların sonucunda gerçeği öğrendi ancak sürpriz bununla sınırlı değildi.

Kripto para piyasası dipte!

Şanslı kadın bu parayı 6 akrabası arasında paylaştırmış, bir kardeşine de 1,35 milyon dolar değerinde ev almıştı. Derhal yargıya başvuran Crypto.com yanlış gönderdiği paranın faizi olan 27.396,64 doları da talep ediyor. Mahkeme evin satılarak parasının borsaya geri gönderilmesini kararlaştırmışken, diğer paralar ve Avustralyalı kadındansa şimdilik haber alınamıyor.

Elektrikli araç kiralama hizmeti resmileşiyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting