Ana Sayfa Genel Koronavirüs tedbirlerini ihlal eden adam herkesin gözü önünde öldürdü

Koronavirüs tedbirlerini ihlal eden adam herkesin gözü önünde öldürdü

Gelen son haberlere göre koronavirüs tedbirlerini ihlal eden adam, herkesin gözü önünde öldürüldü. Muhtemelen bunun hangi ülkede olduğunu tahmin etmişsinizdir.

Dünya genelinde çok ciddi bir rakama ulaşan ve bu nedenle alınan koronavirüs tedbirlerini ihlal eden adam, askerler tarafından öldürüldü. Dünyada pandemi çok ciddi bir hızla yayılıyor ve daha şimdiden 60 milyon seviyelerine ulaşıldığı ifade ediliyor. Her ülke kendisine göre farklı tedbirler alırken bazıları bunu biraz abarttı.

Gelen son detaylara göre, Kuzey Kore’de bir adam Koronavirüs kurallarını ihlal ettiği için halkın gözü önünde infaz edildi. Yaklaşık olarak 4 ay kadar önce Kuzey Kore, bir Koronavirüs şüphelisinin olduğunu söylemişti. Şimdi ise alınan önlemler çok daha sıkı hale getirilmeye çalışılıyor.

Koronavirüs tedbirleri sert bir şekilde uygulanıyor

Yetkililer tarafından yapılan açıklamalara bakılırsa, Kuzey Kore’de her şey son derece normal. Vaka sayıları aşırı derecede değil ve insanlar sorunsuz bir şekilde hayatlarına devam edebiliyor.

Koronavirüs tedbirlerini ihlal

Ancak işin gerçek yüzüne bakıldığında, aslında Kuzey Kore durumdan son derece korkuyor. Bundan kısa bir süre önce Güney Kore’den Kuzey Kore’ye gitmeye çalışan bankacılıktan sorumlu bir yetkili sınırda öldürülmüştü. Yani ülke dışarıdan bile kimseyi kabul etmiyor.

Bu ülke ile ilgili son derece sert tedbirler aldığı yönünde iddialar ortaya atılmıştı. Hatta yine bazı söylentilere göre Kuzey Kore Devlet Başkanı Kim Jong-un koronavirüs aşısı oldu. Tüm bunlara bakıldığında ülkenin gerçekten de ciddi önlemler aldığı ortaya çıkıyor.

Peki siz Kuzey Kore tarafından uygulanan koronavirüs önlemlerini nasıl değerlendiriyorsunuz? Yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

5 YORUMLAR

  1. KUZEY KORE KOMİNİST BİR DEVLETTİR,İŞİNE YARAMAYAN VATANDAŞINI,RUSYADAKİ LENİN GİBİ ÖLDÜRÜR.ZALİM BİR YÖNETİM VARDIR.

  2. bunu barbarca gibi düşünülebilir ama asıl kişinin yaptığı umursamazca virüs çok hafife alındı şimdiye kadar DSÖ corona yı çoktan biyolojik silah kapsamına almalıydı kimin kullandığı belli değil ama sonuçta aynı sonucu yaşıyor dünya unutulan şey AB ülkelerine bir kişi yüzünden yayıldığını unuttuk o yüzden sert tedbirler alınması normal bence vurulmamalı ama elektronik kelepçe takılmalı karantina süresince ihlal edilmesini önlemek için hiç kimsenin başkalarının hayatını tehdit altında bırakmaya hakkı olamaz

  3. geçen haberlerde gördüm. dallamanın biri ”1 haftadır evdeyim sıkıldım” demiş dışarı çıkmış. ulan ben virüs başladığından beri evdeyim sadece çöp atmak için dışarı çıkıyorum. bende ne yapıyım? o 1 hafta evde kalıp ”sıkıldım” diyen dalyarağın karısını sikiyom sıkıldıça. iyi olmuş diyemem günah ama… iyi olmuş yani…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting