Konami’den Gamescom 2021 açıklaması

PES oyunu tarihe gömülüyor! Karşınızda ücretsiz eFootball oyunu

Oyun dünyasının köklü isimlerinden biri olan Konami’den Gamescom 2021 açıklaması geldi.

Geçtiğimiz günlerde eFootball oyununu duyuran Konami büyük bir sürprize imza atmıştı. Büyük bir sürpriz diyoruz çünkü bu duyuru aynı zamanda köklü PES serisinin de tozlu raflara karışması anlamını taşıyordu.

eFootball ismiyle duyurulan ve PES serisinin yerini alacak olan yapımın en önemli özelliği ise tabi ki oynaması ücretsiz olması.

Konami bu oyunu hakkındaki asıl detayları ise Gamescom 2021‘de açıklayacak. Konami’nin Gamescom 2021’e katılıp katılmayacağı büyük merak konusuydu. Sonunda buna da açıklık getirildi.

Konami’den Gamescom 2021 açıklaması

Konami Digital Entertainment B.V., bugün itibarıyla dünyanın en büyük bilgisayar ve video oyunları etkinliklerinden biri olan Gamescom 2021‘e dijital olarak katılacaklarını duyurdu.

Bir gamescom ortağı olarak KONAMI, yakın zamanda duyurulan oynaması ücretsiz futbol simülasyon platformu eFootball™ ve Yu-Gi-Oh!’nun şimdiye kadarki en kapsamlı KOLEKSİYON KART OYUNU Yu-Gi-Oh! Master Duel için yeni duyurular ve içerikler sunacak!

Koelnmesse ve Alman Oyun Endüstrisi Derneği (German Games Industry Association) tarafından ortaklaşa organize edilen gamescom, dünyanın en büyük bilgisayar ve video oyunları etkinliklerinden biri olmanın yanı sıra oyun endüstrisi için Avrupa’nın en kapsamlı B2B platformudur. gamescom 2021, 25 Ağustos Çarşamba ile 27 Ağustos 2021 Cuma tarihleri arasında yalnızca dijital formatta gerçekleştirilecek. Dolayısıyla, bu yıl Köln’de offline bir fuar düzenlenmeyecek.

Realme hedefini açıkladı! Şimdi Xiaomi düşünsün işte detaylar


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir