Ana SayfaGenelKnights of the Old Republic yeniden yapımı süresiz olarak ertelendi

Knights of the Old Republic yeniden yapımı süresiz olarak ertelendi

Geçtiğimiz yıl duyurulan Star Wars Knights of the Old Republic yeniden yapımı, hazırlık sürecindeki sorunlar sebebiyle süresiz olarak ertelendi.

2003 yılında Star Wars Knights of the Old Republic, tüm zamanların en sevilen Star Wars oyunlarından biri oldu ve Star Wars evreni içinde yeni bir seri başlattı. Hem devam oyunları hem de çizgi romanlarla desteklenen bu seri o kadar sevildi ki bugün Star Wars hayranlarının beyaz perdede görmeyi en çok istediği hikayelerden biri de Knights of the Old Republic hikayesi. Bu yüzden de 2003 yılından çıkan ilk oyunun bir remake’i yani yeniden yapımı hazırlanacağı duyurulduğunda bu haber büyük heyecanla karşılanmıştı. Ancak gelen son haberler bu heyecanı hayal kırıklığına dönüştürebilir.

Knights of the Old Republic

Geçtiğimiz yıl duyurulan Knights of the Old Republic yeniden yapımı süresiz olarak ertelendi. Oyunu geliştiren Aspyr Media stüdyosu, oyunun yapımını duraklatma kararı aldı. Bu ayın başında, oyunun üzerinde çalışan iki yönetmen stüdyo tarafından işten çıkarılmıştı. Bu işten çıkarma kararının, oyunun ilk demosunun tamamlanmasının ardından gerçekleşmesi, stüdyonun ortaya çıkarılan işten çok da memnun kalmadığını düşündürüyor.

Yeniden yapım süresiz olarak ertelenmiş ve oyun üzerindeki çalışmalar durdurulmuş olsa da stüdyo bu projeden vazgeçmiş değil. Sadece oyunun tamamlanması için yeni bir yaratıcı ekip ile anlaşılması ve yeni bir yol haritası çizilmesi gerekeceği söyleniyor. Aspyr Media’nın oyunun yeni yönetmenlerine karar verdikten sonra yeniden yapım üzerindeki çalışmaları sürdüreceği belirtiliyor. Ancak yaşanan bu değişimin oyunun çıkış tarihini geciktireceğini şüphe yok. Şimdi akıllardaki asıl soru bu gecikmenin ne kadar büyük olacağı.

Tiangong Uzay İstasyonu’nun ikinci modülü kuruldu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting