Ana SayfaAkıllı TelefonKatlanabilir telefonlar için 2024 kritik yıl olacak!

Katlanabilir telefonlar için 2024 kritik yıl olacak!

Katlanabilir telefonların piyasaya çıkması, akıllı telefon ve tablet arasında hibrit bir cihazla ilk kez karşılaştığımızdan beri akıllı telefonların kullanımında devrim yarattı.

Katlanabilir telefonlar için 2024 kritik yıl olacak! 1998 yılında kurulan teknoloji kanalları ve akıllı telefonlar konusundaki araştırmalarıyla dünyaca ünlü Canalys şirketinin son yayınladığı rapora göre yakın gelecekte katlanabilir akıllı telefon pazarında 2024’te yıllık 30 milyon katlanabilir sevkiyat oranı, yani 2021 ve 2024 arasında %53’lük bir yıllık bileşik büyüme oranı (CAGR) ön görülüyor. Canalys, aynı zamanda, katlanabilir akıllı telefonların ortalama satış fiyatının (ASP) düşmesini bekliyor.

Şu anda beş ofisi ile dört kıtaya yayılan Canalys şirketinin tahminlerine göre katlanabilir segment, 2021 için tahmini toplam 8,9 milyon sevkiyat ile 2021 için yıllık bazda %148 büyüme gördü.

Samsung çevreci bir hareketle gündemde

Katlanabilir telefonlar için 2024 kritik yıl olacak!

2018 yılında piyasaya sürülen katlanabilir akıllı telefonlar önemli düzeyde yol kat etmeyi başardılar. Katlanabilir telefonlar yeni modellerle giderek kendini yenilerken telefonların fiyatları da daha makul seviyelere çekildi ve böylece tüketiciler, yavaş yavaş katlanabilir telefonları yeni standartları haline getirmeye başladı.

2019 yılından bu yana ilk katlanabilir akıllı telefonların tanıtımını büyük bir beklentiyle takip ettik. Premium Android telefon gönderileri, 2019’daki değerlere kıyasla %18’lik bir düşüş gördü, bu nedenle Android üreticileri, aynı dönemde %68’lik bir artış gören Apple ile savaşmak için yeni katlanabilir tekliflerle talebi artırmaya çalışacak.

Haftanın potansiyeli yüksek kriptoları bakın hangileri oldu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting