Ana sayfa Samsung Katlanabilir telefon Galaxy Fold sızdı!

Katlanabilir telefon Galaxy Fold sızdı!

Samsung’un katlanabilir telefonu olan Galaxy Fold görselleri ile karşımıza çıktı. 2019 sonuna doğru tanıtılması beklenen Galaxy Fold’un en net görselleri haberimizde yer alıyor.

Güney Koreli teknoloji üreticisi Samsung, geçtiğimiz yıl dünyanın ilk katlanabilir telefonunu duyurmuştu. Normalde telefon açınca da tablet olan bu telefonun görselleri sızıntı devi @evleaks yani Evan Blass bugün internete servis edildi.

Galaxy S8 için Android 9.0 Pie güncellemesi Mart’a sarktı!

Samsung’un katlanabilir telefonun adının Galaxy Fold olacağı da bu sızıntı ile doğrulanmış oldu. Panel teknolojilerine ne kadar ileriye gittiğini göstermek adına geliştirilen katlanabilir telefonların geleceği henüz meçhul. Teoride güzel şeyler sunsa da pratikte kullanımının nasıl olacağı henüz bilinmiyor.

İşte karşınızda Galaxy Fold!

Samsung’un bu modeli muhtemelen firmanın tepe modeli olmayacak. Orta segment Snapdragon veya Exynos işlemcili olacak olan bu telefonda minimumda 6 GB RAM‘in yer alacağını düşünüyoruz.

Katlanabilir telefonlara LG cephesinden de muhtemelen bir karşı hamle gelecektir. Asıl önemli olan panel üreticisi olmayıp da bu işe girecek olan firmaların ürettikleri katlanabilir telefonlar olacak. Bakalım ilerleyen yıllarda panel sektöründe lider olan Samsung ve LG’ye ciddi bir rakip gelecek mi?

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler