Ana sayfa Akıllı Telefon Galaxy Fold için geri sayım başladı!

Galaxy Fold için geri sayım başladı!

Samsung’un katlanabilir telefonu Galaxy Fold için geri sayım başladı. Gelen bilgilere göre; katlanabilir telefonun tasarımı tamamlanmış.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, geçtiğimiz aylarda katlanabilir telefonunu tanıtmış ve incelemesi için dış basından ünlü kişilere göndermişti. Ancak Samsung’un katlanabilir telefonu o kadar sorunluydu ki, The Verge sitesi bile telefonun ekranını kırmıştı. Tasarımsal sorundan dolayı ekranı kırılan telefon için Samsung kriz yönetimi uygulaması ve telefonları geri toplamıştı.

Galaxy Fold yakında satışa sunulabilir

Satış tarihini de erteleyen Samsung, 2019 yılı bitmeden katlanabilir telefonunu satışa sunmayı planlıyordu. Bugün gelen bilgiler ise katlanabilir telefonun tasarımının tamamlandığı yönünde.

YouTube Hack videolarını silmeye başladı!

1.998 dolar fiyat etiketine sahip olacak olan katlanabilir telefonun yaz ayının sonlarına doğru satışa sunulması bekleniyor. Yüksek fiyat etiketinden dolayı pek satmayacak olan bu telefonun, Türkiye’de de satışa sunulacağı söyleniyor.

Galaxy Fold

Katlanabilir telefon furyası son 5 yılın en büyük fiyaskosu diyebiliriz. Bu sadece Samsung için değil diğer firmalar için de geçerli. Muhtemelen pazarın kaymağı yendikten sonra bu teknoloji de Nokia’nın bir zamanlarki enterasan tasarımlı telefonlarında olduğu gibi rafa kalkacak.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Corona virüsü aşısı bulundu mu?

Son günlerde dünya gündemini meşgul eden Corona virüsüne karşı aşı geliştirildi mi? İşte corona virüsü aşısı bulundu mu sorusunun yanıtı. Neredeyse her yıl yeni bir...

Son Haberler