Assassins Creed Jade videosu sızdırıldı

Ubisoft, 'Assassin's Creed'in gelişini' açıkladı

Mobil oyun tutkunlarının büyük bir heyecanla bekledikleri Assassins’s Creed Jade’in oynanış videosu sızdırıldı.

Assassins Creed Jade videosu sızdırıldı. Oyun sektörünün kabullenmek zorunda olduğu bir gerçek var ki o da artık sektörde üçüncü bir isim daha var: Mobil oyunlar. Bugüne kadar PC ile konsol arasındaki rekabeti izliyorduk. Her ne kadar konsol devlerinin de kendi aralarında ayrı bir rekabeti söz konusu olsa da yine de başını Xbox ve PlayStation’ın çektiği konsol devleri, PC’ye üstünlük kurabilmek için yoğun mücadele veriyor. Ancak artık rakip sayısının 2’ye çıktığını söyleyebiliriz.

assassins creed

Mobil oyun sektörü her ne kadar başlarda fazla basit grafiklere ve oynanış mantığına sahip oyunlarla piyasaya çıkmış olsa da şimdilerde rüzgar tamamen bu sektörün arkasına geçmiş durumda. Dünyanın en büyük oyun şirketleri birer ikişer bu gerçeği kabul ederek departmanlarına mobil bölümleri eklemeye başlamışken, mobil oyun tutkunları da bu gelişmelerden son derece memnun.

Assassins Creed Jade videosu sızdırıldı

Assassins Creed Mirage 2

İşte 7’den 70’e herkesin merakla beklediği yeni mobil oyunlardan biri olan Assassin’s Creed Jade’in ilk gerçek oynanış videosunun sızdırılması bu yüzden önemli. Söz konusu video sayesinde Assassin’s Creed Jade’in oyunseverlere nasıl bir grafik ve oynanış tarzı sunduğunu görmek mümkün.

Ubisoft, 'Assassin's Creed'in gelişini' açıkladı

Antik Çin’de geçen bu oyun için henüz birçok bilinmezlik söz konusu. Örneğin hala oyunun ne zaman çıkacağı kesin olarak bilinmiyor. Bu konuda verilen tek tarih ise, oyunun resmi fragmanında paylaşılan “yakında” ibaresi. Bakalım önümüzdeki günlerde bu konuya ilişkin ne gibi gelişmeler göreceğiz.

Ford, yeni Tourneo Connect aracını tanıttı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir