Ana sayfa Gundem Just Cause 3'ten Yeni Bilgiler!

Just Cause 3’ten Yeni Bilgiler!

Serinin ilk iki oyunu ile tüm oyuncuların gönlünde taht kuran Just Cause’un son oyunu Just Cause 3’ten yeni bilgiler geldi.

Bir açık dünya macera oyunu olarak karşımıza çıkan yapım Avalanche Studios tarafından geliştirilirken, Square Enix tarafından da yayıncılığı üstlenmiş durumda.

Just Cause 3'ten Yeni Bilgiler!

İlk iki oyunu beklenen ilgiyi görünce kollarını sıvıyan Avalanche Studios serinin yeni üyesi Just Cause 3’ü piyasaya sürmeye hazırlanırken, yeni bigilerde gelmeye başladı. Ne yazık ki oyunun multiplayer modu bulunmuyor. Bu nedenle DRM sistemi özelliklerini oyun barındırmayacak. Bu boşluğu kapatabilmek için yapımcılar açık dünyada bir çok yan görevlerle içerik bolluğu sunup, oyunun oynanabilirlik seviyesini üst sınıra taşımaya çalıştıklarını açıkladı.

Just Cause 3’ün çıkış dönemi olarak yaz aylarını işaret eden şirket, ileri tarihlerde yeni açıklamalar geleceğinin altını çizdi.

CoD: Advanced Warfare Ücretsiz!

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

PlayStation 5 çıkış tarihi

PlayStation 5 çıkış tarihi ve fiyatı!

Yeni nesil konsollar geliyor. 18 Mart tarihinde detayları paylaşılacak olan PS5 hakkında bilinen her şeyi derledik. İşte PlayStation 5 çıkış tarihi! PlayStation 4 satışa sunulalı...

Son Haberler