Just Cause 4 hikaye videosu yayınlandı


Açık dünya temalı aksiyon oyunu denildiğinde akla gelen ilk serilerden biri olan Just Cause yakında yeni oyunuyla PC ve konsollarımıza konuk olacak. İşte Just Cause 4 hakkındaki son detaylar.

Square Enix ve Avalanche Studios işbirliğiyle geliştirilen Just Cause 4, önümüzdeki Aralık ayında raflardaki yerini almış olacak. Just Cause serisinin şimdiye kadar gördüğü en büyük haritaya sahip olan yapımda bir kez daha serbest ajan Rico Rodriguez’i kontrol edeceğiz.

Just Cause 4 için yeni video

Yapımcı ekibin Solis ismini verdiği hayali bir bölgede geçecek olan yapım, serinin şimdiye kadar ki en detaylı oyunu olma özelliğini de taşıyor.

Bir kez daha Rico Rodriguez karakterini kontrol edeceğimiz yapımda, birbirinden fantastik görevler bizleri bekliyor olacak.

Avalanche Studios, seriye 3. oyunla birlikte dahil ettiği tutma kancasını, 4. oyunda geliştirmemize de imkan verecek. Ayrıca Just Cause 4’te düşmanlarımız haricinde çevre ve hava şartlarıyla da mücadele etmemiz gerekecek. Çünkü ansızın karşılaşacağımız bir fırtına bizi fazlasıyla zor durumda bırakabilecek.

PC, PS4 ve Xbox One için eş zamanlı olarak 4 Aralık’ta satışa sunulacak olan yapım için merakla beklenen hikaye videosu da yayınlandı. Yayınlanan hikaye videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Seriyi oynayanların da bileceği üzere söz konusu Just Cause olduğunda hikaye anlamında çok birşey beklememek gerekiyor. Belki bu durum serinin yeni oyunuyla değişebilir. Bekleyip göreceğiz.

Fortnite 6.02 ile Kurukafa Askeri geri dönüyor


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin