John Wick dizisinin yayın tarihi belli oldu

John Wick dizisi The Continental

Heyecanla beklenen John Wick dizisi The Continental’ın yayın tarihi belli oldu. Dizi, suikastçılara ev sahipliği yapan Continental Oteli’nin geçmişine ışık tutacak.

Keanu Reeves’in başrolünü üstlendiği John Wick serisi, gişede yakaladığı başarı sayesinde son yılların en başarılı aksiyon serilerinden birine dönüşürken; yeni bir franchise’ın da temellerini attı. Kısa süre önce vizyona giren John Wick: Chapter 4 ile bir yandan ana seri devam ettirilirken, bir yandan da bu evrende geçen yan işlere imza atılıyor. Bildiğiniz gibi John Wick ile aynı evrende geçen Ballerina filmi önümüzdeki yıl sinemaseverlerle buluşacak.

John Wick serisi Ballerina ile sinemalara geri dönmeden önce televizyon tarafına da uğrayacak ve bu evrende geçen ilk dizi olan The Continental’ı izleyicilerle buluşturacak. Peacock adlı dijital platformda yayınlanacak olan John Wick dizisi için heyecanlı bekleyişimiz sürerken, dizinin ekranlara geleceği tarih sonunda belli oldu.

Yeni Hyundai KONA

the continental 1

The Continental, izleyicileri 1970’li yılların New York’una götürüyor. The Continental, adından da anlayabileceğiniz üzere, John Wick filmlerinde suikastçıların buluşma noktası olarak hizmet veren Continental Oteli’ne odaklanıyor. Serinin ana karakteri ise Winston Scott olacak. Film serisinde usta oyuncu Ian McShane’in hayat verdiği Winston karakterinin gençliğini Colin Woodell canlandırıyor. Oyuncu kadrosunda ünlü oyuncu Mel Gibson gibi önemli isimler de yer alıyor.

John Wick filmlerinin yaratıcıları tarafından geliştirilen dizide genç Winston’ın suikastçılar arasında yükselerek Continental Oteli’nin başına nasıl geçtiği anlatılıyor. John Wick serisinin merak uyandıran mitolojisini daha da derinleştirecek olan John Wick dizisi, 22 Eylül’de başlayacak ve toplamda üç bölüm sürecek.

Akıllı telefon pazarında düşüş sürüyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir