Ana sayfa Haber AnTuTu puanı en yüksek 10 orta seviye işlemci !

AnTuTu puanı en yüksek 10 orta seviye işlemci !

AnTuTu bugün yüksek performansa sahip on amiral gemisi modeli sıraladı. Bununla kalmayıp orta seviye işlemcileri de listeledi.

MediaTek işlemciler çoğu zaman giriş seviye telefonlarda kullanılırdı ve kısa süre sonra bu işlemcilerin kullanıldığı telefonlarda donma problemleri yaşanırdı. Ancak firma kendi o kadar geliştirdi ki artık Huawei ve Qualcomm tarafından geliştirilen işlemcileri geride bırakıyor. Mediatek tarafından geliştirilen Dimensity 1000L AnTuTu puanı en yüksek olan orta seviye yonga seti oldu. Bu işlemciyi kullanan Oppo Reno3 5G AnTuTu puanı en yüksek orta seviye akıllı telefon modeli oldu.

İşte en iyi performansa sahip 10 orta seviye akıllı telefon modeli!

Oppo Reno3 5G- MediaTek Dimensity 1000L

Oppo Reno3 5G, MediaTek’in Dimensity 1000L yonga setini kullanıyor. Oppo’nun MediaTek ile çalışması ilk başta strateji hatası olarak görülse de Oppo Reno3 5G, AnTuTu puanı 405.159 puan aldı ve akıllardaki soruları giderdi.

AnTuTu

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler