iPhone Xs ve iPhone X kameraları karşılaştırıldı!


iPhone Xs ve iPhone X kameraları karşılaştırıldı. Kağıt üzerinde iPhone X’dan pek bir fark bulunmayan iPhone Xs, pratikte iPhone X’dan daha iyi fotoğraf çekebiliyor. İşte karşılaştırma!

Apple’ın geçtiğimiz haftalarda tanıttığı iPhone Xs modeli bir önceki model iPhone X’a göre fazla yenilik sunmaması ile eleştirilmişti. Kamera özellikleri konusunda ise kağıt üzerinde neredeyse hiç bir fark bulunmaması iPhone Xs’e olan tepkilerin artmasına neden olmuştu. Ancak bugün yayınlanan karşılaştırma, iPhone Xs’in daha iyi fotoğraf çektiğini gözler önüne seriyor.

iPhone Xs ve iPhone X kameraları karşılaştırıldı!

Akıllı HDR özelliği ile gelen iPhone Xs, özellikle parlak noktalarda iPhone X’a göre daha iyi bir performans sergiliyor. Daha doğal bir görüntü sunan iPhone Xs, özellikle portre modunda iPhone X’dan daha iyi derinlik algılayabiliyor.

iPhone Xs Max’ın maliyeti ortaya çıktı

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve sizleri çok merak edilen iPhone Xs ve iPhone X kamera karşılaştırması ile baş başa bırakalım. Bu karşılaştırmadan sonra sizce iPhone X’dan iPhone Xs’e geçmek mantıklı olur mu? Yorumlarda tartışalım.

iPhone Xs ve iPhone X kameralarıDiğer görseller için lütfen sayfa değiştiriniz.


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin