Ana sayfa Akıllı Telefon iPhone Xs kutu içeriği cebinizi yakacak!

iPhone Xs kutu içeriği cebinizi yakacak!

Apple dün akşam yeni iPhone modellerini duyurdu. Ancak etkinliğin sonunda paylaşılan iPhone Xs kutu içeriği fotoğrafı kullanıcıları kızdırdı. iPhone Xs almadan önce satın almanız gereken başka bir şey var!

Akıllı telefon sektörünün en önemli oyuncularından biri olan Apple, dün akşam üç adet yeni iPhone modeli duyurdu. iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone Xr olarak adlandırılan modeller büyük ilgi gördü. Cihazların henüz  Türkiye fiyatları belli değil ancak kutu içeriği belli oldu. 750 dolar ile 1450 dolar arasında değişen fiyatlarla satılacak olan yeni iPhone modellerinin kutu içeriği sizi de kızdıracak.

iPhone Xs kutu içeriği neden dikkat çekti?

Öncelikle kutudan çıkanlardan bahsedelim, sonrasında ise insanların neden tepki gösterdiğine değinelim.

  • Cihazın kendisi yani iPhone X
  • EarPods kulaklık
  • Şarj kablosu
  • Şarj adaptörü
  • Hızlı başlangıç kılavuzları

Kutu içeriği ilk bakışta oldukça standart görünüyor. Ancak eksik olan parça Lightning – 3,5 mm kulaklık jakı aptörü yani 3.5 mm standart girişe sahip kulaklık ve hoparlörleri cihaza bağlamamızı sağlayan parça. iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modellerinden kutu içerisinden çıkan bu parça, yeni iPhone Xs ve iPhone Xr kutu içeriğinde yer almıyor.

iPhone Xs kutu içeriği

Eğer elinizde standart bir kulaklık varsa, bu parçayı satın almak zorundasınız. Cihazın güncel fiyatı şu an itibariyle 79 TL ve Apple tarafından satılıyor. Endüstri standardı bir porta yer vermeyen Apple, bu parçayı satın almaları konusunda kullanıcılarını mecbur bırakıyor.

Türkiye’de iPhone Xs ekran tamir ücreti dudak uçuklatıyor!

Umarız önümüzdeki yıl satışa çıkacak iPhone modellerinde şarj kablosu olur. Çünkü bu gidişle Apple telefondan başka bir şey vermeye niyetli değil gibi duruyor.

iPhone Xs kutu içeriği listesinden çıkarılan bu parça hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En güçlü akıllı telefonlar Ocak 2020

2020 model amiral gemisi telefonların çıkmasına artık sayılı günler kaldı. İşte yeni jenerasyon öncesi en güçlü telefonlar Ocak 2020 listesi. Akıllı telefon sektöründe önemli gelişmeler...

Son Haberler