Ana sayfa Akıllı Telefon Caviar'dan servet değerinde iPhone XS Max tasarımı

Caviar’dan servet değerinde iPhone XS Max tasarımı

Genel olarak iPhone modelleri üzerine yaptığı tasarımlarla dikkat çeken Caviar, iPhone XS ve iPhone XS Max için 3 yeni model tanıttı. İşte konu hakkındaki detaylar.

Dünyaca ünlü Rus mücevher firması Caviar, kişiye özel iPhone modelleri tasarlamaya devam ediyor. Hali hazırda iPhone modelleri üzerine pek çok tasarıma imza atan Caviar, geçtiğimiz gün 3 yeni modeli daha takipçilerine tanıttı.

Bu üç modelin görsellerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

En ucuz iPhone 35.000TL!

Caviar tarafından tanıtılan yeni modellere baktığımızda yine bolca altın, pırlanta ve gümüş kullanıldığını görüyoruz. Elbette telefonun fiyatı da kullanılan mücevhere ve mücevherin ağırlığına göre 5 – 6 katına kadar çıkmış durumda. Malum bilindiği üzere iPhone XS 999 dolardan, iPhone XS Max ise 1099 dolardan satılmakta. Caviar tarafından duyurulan yeni modellerin en ucuzu ise 6380 dolar. Bu da yaklaşık olarak 35.000 Türk Lirası yapıyor.

Elbette görselde belirtilen etiketler iPhone XS için geçerli olan fiyatlar. Eğer tercihiniz iPhone XS Max olursa ödeyeceğini ücret 7670 dolara kadar yükselebiliyor. Bu da yaklaşık olarak 41.000 TL yapıyor. Yani ortalama bir otomobil fiyatına mücevherlerle süslü bir iPhone XS Max satın alabilirsiniz. Elbette bu fiyat üzerine vergilerin dahil olmadığını belirtmek gerekiyor.

Sonuç olarak Caviar lüks odaklı bir şirket. Dolayısıyla özel taşlarla süsenmiş olan iPhone modelleri için böyle absürt fiyatlar talep etmesine de şaşırmamak gerekiyor.

Galaxy S10+ kutu açılış videosu için tıklayın

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Sony, bu telefonla çıkışa geçebilir: Sony Xperia 1 II (Mark 2)

Japon teknoloji devi Sony, bir zamanlar akıllı telefon pazarında fırtına gibi esiyordu. Firmanın Xperia markası, pek çok teknoloji sever tarafından saygıyla karşılanan bir markaydı....

Son Haberler