iPhone SE4 kamera detayları netleşiyor

Apple dördüncü nesil iPhone SE'nin gelişimini iptal etti

Apple tarafından geliştirilmekte olan uygun fiyatlı iPhone modeli için geri sayım devam ediyor. Bu yılın sonlarına doğru ya da önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde tanıtılması beklenen SE4 hakkında yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. İşte ayrıntılar.

iPhone SE4 kamera detayları netleşiyor. Akıllı telefon pazarındaki önemli isimlerden biri olan Apple önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde yeni bir telefon daha tanıtacak. Genel kanı Apple’ın tanıtacağı yeni telefonun SE4 olacağı yönünde. Keza Apple’a yakın kaynaklar da bu söylentileri doğruluyor.

iphone se family select 202203 GEO EMEA

Peki yeni SE modelinde ne gibi özellikler olacak? Şimdiye kadar yeni SE modeliyle ilgili bir dizi bilgi sızdırılmıştı. Bazı kesimler yeni SE modelinin klasik iPhone 8 hatlarına sahip olacağını iddia ediyor. Bazı kesimler ise bu iddiaların aksine yeni SE modelinin XR tarzında bir tasarımla geleceğini söylüyor.

iPhone SE3 çift ana kamerayla gelebilir

iPhone SE4 kamera detayları netleşiyor

Geçtiğimiz gün iPhone SE modeliyle ilgili bazı yeni iddialar ortaya atıldı. Buna göre Apple yeni SE modelinde çift ana kamera modülü kullanacak.

Hali hazırda satışa sunulan son iPhone modellerinde en az 2 kamera yer alıyor. Pro segmentindeki modellerde ise LIDAR sensörüne 3’lü bir kamera modülü eşlik ediyor.

iPhone 13 cihazlarındaki yazılım hatası şaşırttı

Eğer gerçekten de SE çift ana kamera ile gelirse piyasadaki dengeleri değiştirebilir. Gerçi çift kameralı ve XR düzenindeki bir SE modelinin iPhone 11 ve iPhone 12’ye rakip olacağını söyleyebiliriz. Apple bu duruma sıcak bakar mı kestirmek biraz güç. Yine de bekleyip göreceğiz.

Nintendo, Switch üretimine hız veriyor