Ana SayfaAkıllı TelefoniPhone SE4 çıkış tarihi sızdırıldı

iPhone SE4 çıkış tarihi sızdırıldı

Cupertino merkezli teknoloji devi Apple, SE serisinin yeni modeli için kolları sıvamış durumda. Peki SE4 tam olarak ne zaman raflardaki yerini almış olacak? İşte bu konu ile ilgili tüm detaylar.

iPhone SE4 çıkış tarihi sızdırıldı. Apple denilince akla her zaman için akıllı telefon dünyasının ya gerçekten en pahalı markası olan ya da geçmişte bıraktığı intiba ile akıllarda o şekilde kalan iPhone modelleri gelir. Bu durum aslında Apple’ın satış stratejisinin de en önemli parçası. Ancak, zaman içerisinde daha alt fiyat skalasındaki müşteri kitlesine de hitap etme ihtiyacı duyan Amerikalı teknoloji devi, çareyi SE serisinde bulmuştu.

galaxy s10e vs iphone xr 1

İşte Apple’ın uygun fiyat stratejisinin bir sonucu olarak 2024 yılında da yeni bir SE modeli daha tanıtması bekleniyor ki bunun tahmin edilen ismi ise iPhone SE 4.

Apple, iPhone cihazları taramasıyla ilgili endişelere yanıt verdi

iPhone SE4 çıkış tarihi sızdırıldı

Bugüne kadar cihazın ne tasarımı ne özellikleri ne de çıkış tarihi hakkında ciddi bir bilgi paylaşıldığı ya da sızdırıldığı söylenemez. Bununla birlikte, Apple’a yakınlığıyla bilinen ve bugüne kadar tutarlı tahminleriyle güvenilir bir duyumcu kimliği kazanan Boomberg editörü Mark Gurman, yeni iPhone SE modelinin 2024’ün ilk çeyreği veya buna yakın bir tarihte resmen tanıtılacağını iddia etti.

iPhone Xr

iPad Air, yeni bir mac ve birkaç yeni Apple cihazıyla birlikte tanıtılacağı iddia edilen iPhone SE 4’de ayrıca, A16 Bionic çipin bulunacağı da belirtildi. Tasarım olarak henüz net bir görsel ortaya çıkmamış olsa da, teknoloji dünyasındaki genel kanı bu cihazın iPhone XR ya da önceki nesil iPhone SE’lere benzeyeceği yönünde.

2023 Toyota Prius tanıtıldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting