iPhone Fold çıkış tarihi sızdırıldı

Apple'ın güvenlik sorunları

Apple ilk katlanabilir ekranlı modeli için geri sayıma geçti. Peki iPhone Fold ne zaman raflardaki yerini alacak. İşte iPhone Fold’un çıkış tarihine ilişkin tüm detaylar.

iPhone Fold çıkış tarihi sızdırıldı. Akıllı telefon pazarında söz sahibi olan üreticilerin başında gelen Apple şu sıralar rehavete kapılmış durumda. Tim Cook ne yapsak zaten satıyor mantığı ile Apple’ı taklit edilen firma konumundan taklit eden firma konumuna getirdi.

Sektördeki diğer üreticiler muazzam ekran tasarımlarına imza atarken, Apple kocaman çentiği ile yalnız başına kaldı. Dediğimiz gibi burada Apple’ın sadık müşteri kitlesi önemli bir rol oynuyor.

iPhone Fold çıkış tarihi

Apple ne yapsak zaten satıyor kafasıyla tasarım tarafında para harcamaya pek sıcak bakmıyor. Lakin şu sıralar Apple’ın kaçırmak üzere olduğu bir tren var. Katlanabilir ekranlı telefonlar.

iPhone Fold çıkış tarihi

iPhone Fold çıkış tarihi sızdırıldı

Muhtemelen 2023 katlanabilir ekranlı modellerin piyasada yaygınlaşmaya başlayacağı yıl olacak. Apple yönetimi de bu durumun farkında. Son sızdırılan raporlara göre Apple 2024’ün son çeyreğinde ilk katlanabilir ekranlı modelini satışa sunmayı planlıyor.

iPhone Fold çıkış tarihi

Elbette bu modelin fiyatı diğer iPhone modellerine nazaran daha yüksek olacak. Donanımsal açıdan iPhone 15 Pro ile aynı seviyede olması beklenen bu telefon fiyat tarafında ise yüzde 50 daha pahalı olacak. Örneğin iPhone 15 Pro Türkiye’de 30.000 TL’den satılıyorsa, iPhone Fold için 45.000 – 48.000 TL gibi bir etiket belirlenecek.

Elbette bunlar şimdilik söylenti ve sızıntıdan ibaret olan bilgiler. Sonuç olarak bekleyip göreceğiz.

Mersin Mezitli Belediyesi’nde Metaverse Konuşuldu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir