Ana SayfaAkıllı TelefoniPhone SE3 çift ana kamerayla gelebilir

iPhone SE3 çift ana kamerayla gelebilir

Apple’ın yeni SE modeline ilişkin iddialar ortaya çıkmaya devam ediyor. Son söylentilere göre iPhone SE3 modelinde çift ana kamera modülü yer alabilir. İşte konunun detayları.

iPhone SE3 çift ana kamerayla gelebilir. Akıllı telefon pazarındaki önemli isimlerden biri olan Apple önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde yeni bir telefon daha tanıtacak. Genel kanı Apple’ın tanıtacağı yeni telefonun SE3 olacağı yönünde. Keza Apple’a yakın kaynaklar da bu söylentileri doğruluyor.

Peki yeni SE modelinde ne gibi özellikler olacak? Şimdiye kadar yeni SE modeliyle ilgili bir dizi bilgi sızdırılmıştı. Bazı kesimler yeni SE modelinin klasik iPhone 8 hatlarına sahip olacağını iddia ediyor. Bazı kesimler ise bu iddiaların aksine yeni SE modelinin XR tarzında bir tasarımla geleceğini söylüyor.

iPhone SE3 çift ana kamerayla gelebilir

iPhone SE3 çift ana kamerayla gelebilir

Geçtiğimiz gün iPhone SE modeliyle ilgili bazı yeni iddialar ortaya atıldı. Buna göre Apple yeni SE modelinde çift ana kamera modülü kullanacak.

Hali hazırda satışa sunulan son iPhone modellerinde en az 2 kamera yer alıyor. Pro segmentindeki modellerde ise LIDAR sensörüne 3’lü bir kamera modülü eşlik ediyor.

Eğer gerçekten de SE çift ana kamera ile gelirse piyasadaki dengeleri değiştirebilir. Gerçi çift kameralı ve XR düzenindeki bir SE modelinin iPhone 11 ve iPhone 12’ye rakip olacağını söyleyebiliriz. Apple bu duruma sıcak bakar mı kestirmek biraz güç. Yine de bekleyip göreceğiz.

NASA, Artemis I Moon misyonunu Şubat 2022’de başlatmayı planlıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting