Ana SayfaAkıllı TelefoniPhone SE 3’ün çıkış tarihi belli oldu

iPhone SE 3’ün çıkış tarihi belli oldu

Apple’ın fiyat performans modeli olması beklenen yeni cihazı iPhone SE 3’ün muhtemel çıkış tarihi bilgisi sızdırıldı.

iPhone SE 3’ün çıkış tarihi belli oldu. Apple denilince akla her zaman için akıllı telefon dünyasının ya gerçekten en pahalı markası olan ya da geçmişte bıraktığı intiba ile akıllarda o şekilde kalan iPhone modelleri gelir. Bu durum aslında Apple’ın satış stratejisinin de en önemli parçası. Ancak, zaman içerisinde daha alt fiyat skalasındaki müşteri kitlesine de hitap etme ihtiyacı duyan Amerikalı teknoloji devi, çareyi SE serisinde bulmuştu.

İşte Apple’ın uygun fiyat stratejisinin bir sonucu olarak 2022 yılında da yeni bir SE modeli daha tanıtması bekleniyor ki bunun tahmin edilen ismi ise iPhone SE 3.

Apple, iPhone cihazları taramasıyla ilgili endişelere yanıt verdi

iPhone SE 3’ün çıkış tarihi belli oldu

Bugüne kadar cihazın ne tasarımı ne özellikleri ne de çıkış tarihi hakkında ciddi bir bilgi paylaşıldığı ya da sızdırıldığı söylenemez. Bununla birlikte, Apple’a yakınlığıyla bilinen ve bugüne kadar tutarlı tahminleriyle güvenilir bir duyumcu kimliği kazanan Boomberg editörü Mark Gurman, yeni iPhone SE modelinin 8 Mart veya buna yakın bir tarihte resmen tanıtılacağını iddia etti.

iPad Air 5, yeni bir mac ve birkaç yeni Apple cihazıyla birlikte tanıtılacağı iddia edilen iPhone SE 3’de ayrıca, 5G desteği ve A15 Bionic çipin bulunacağı da belirtildi. Tasarım olarak henüz net bir görsel ortaya çıkmamış olsa da, teknoloji dünyasındaki genel kanı bu cihazın iPhone XR ya da önceki nesil iPhone SE’lere benzeyeceği yönünde.

iPhone SE 3 ve iPad Air 5 seri üretime geçmiş olabilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting