iPhone 15 tasarımı tamamen farklı olacak!

Netflix

iPhone 15’in satışa çıkmasına hayli uzun bir süre var. Fakat şimdiden telefon ile ilgili yeni detaylar sızdırılmaya başlamış durumda. İlk bilgilere göre iPhone 15 tasarımı tamamen farklı bir çizgide olacak. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

iPhone 15 tasarımı tamamen farklı olacak! Apple’ın yeni iPhone modellerini tanıtmasına daha 10 aylık bir süre var. Fakat şimdiden iPhone 15 ile ilgili dedikodular ayyuka ulaşmış durumda. Pek çok yabancı kaynaklı site iPhone 15‘le ilgili çeşitli raporlar yayınlıyor.

Şarj girişi bulunmayan iPhone

Geçtiğimiz günlerde Apple’ın yeni iPhone modelinde farklı bir ekran deneyimi sunacağı iddia edilmişti. Ondan önce de Pro Max modelinde 2 TB’lık dahili depolamanın olacağı belirtilmişti.

Şimdi ise yeni iPhone modelinde LIDAR sensorü haricinde 4 ana kameranın yer alacağı iddia ediliyor.

iphone 15

iPhone 15 tasarımı tamamen farklı olacak!

Elbette bu tarz söylentiler hemen her sene çıktığı için çok da dikkate almamak gerekiyor. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz yıl da benzer söylentiler söz konusuydu. Fakat 4. kamera yerine LIDAR sensörünün geldiğini gördük.

Ayrıca Apple çoklu kamera sayısına karşı olan bir şirket. Dolayısıyla 4. kameranın gerçekten gelip gelmeyeceği teyide muhtaç bir dedikodu diyebiliriz.

iPhone 12 mini

Öte yandan Cupretino merkezli şirketin yeni ekran yapısıyla birlikte çentikten tamamen kurtulacağı da iddialar arasında. Gerçi bu tarz iddialar iPhone 14 öncesinde de çıkmıştı. Sonuç olarak iPhone aynı çentiği ile karşımıza çıktı.

Henüz iPhone 15’in çıkmasına uzun bir süre var. Dolayısıyla bu sürede bu tarz haberlerin sayısı daha da artacaktır.

Kripto dolandırıcısı 18 ay hapis cezası aldı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir